Прихильників сквошу очікує одна із найголовніших подій року – Чемпіонат України

18 лютого 2021, 13:44
Власник сторінки
0
1589

Чемпіонат України зі сквошу відбудеться в період з 19 по 21 лютого у м. Києві в спортивному клубі «Sport Life», вул. М. Конева, 8.

Чемпіонат України зі сквошу є відбірковим та підготовчим етапом до Чемпіонату Європи, який очікується через декілька місяців.

Максимально, взяти участь у Чемпіонаті можуть 96 спортсменів, з яких жіноча категорія – 32 спортсменки, чоловіча категорія – 64 спортсмени. Кожен із учасників очікує індивідуальної оцінки та можливості подальшого відбору до Збірної України зі сквошу.

Турніру присвоєно Національний рівень (National Level), а також внесено до календаря PSA (Професійної асоціації сквошу). Це означає, що всі спортсмени, які грають в  PSA та будуть брати участь в Чемпіонаті України, зможуть отримати відповідні бали в рейтингу Професійної асоціації, що надасть можливість подальших індивідуальних спортивних досягнень в такому виді спорту як сквош.

Організатор заходу – Федерація сквошу України, мета якої розвивати та популяризувати сквош в Україні. А також створювати необхідні умови для підготовки висококваліфікованих спортсменів, тренерів, суддів, шляхом впровадження та реалізації відповідних програм та проєктів.

Довідково. Цьогорічний Чемпіонат України зі сквошу – ювілейний, адже проводитиметься вже 15-й рік поспіль. Починаючи з 2018 року, Чемпіонат відбувається наприкінці зими, що дає час та можливість достойно підготуватися Збірній Україні зі сквошу до Чемпіонату Європи. Цьогоріч планується участь українських сквошистів у двох командних чемпіонатах Європи: чоловіча команда гратиме в третьому дивізіоні (14-17 липня Team Championships Division 3 2021 - PROVISIONAL Ljubljana Slovenia ESF Championships),   жіноча команда гратиме в другому дивізіоні (25-28 серпня European Team Championship Div 1 & 2 2021 PROVISIONAL Helsinki Finland ESF Championships ).

Рубрика "Блоги читачів" є майданчиком вільної журналістики та не модерується редакцією. Користувачі самостійно завантажують свої матеріали на сайт. Редакція не поділяє позицію блогерів та не відповідає за достовірність викладених ними фактів.
РОЗДІЛ: Новости спорта
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.