Представник ФК «Динамо» Київ поділиться досвідом в організації eSports-турнірів

18 января 2017, 09:15
Владелец страницы
0
24
Представник ФК «Динамо» Київ поділиться досвідом в організації eSports-турнірів

22 лютого на конференції eSPORTconf Ukraine виступить Арсеній Салай – організатор заходів кіберпідрозділу ФК «Динамо» Київ.

Спікер - головний організатор турнірів з кіберфутболу в Україні. Входить до складу кіберспортивного підрозділу ФК «Динамо» Київ, відповідає за організацію та проведення всіх eSports-подій під цим брендом.

Досягнення Арсенія Салая в кіберспорті за 2016 рік:

·         провів понад 20 LAN-турнірів з FIFA в Києві (зокрема AROUND CUP|VOLUME 1, SHPILLER CUP|VOLUME 4, FIFA17 2*2 NEW YEAR CUP 2016 та ін.); 

·         організував серію турнірів для представників різних міст України (United Summer Season 2016|FIFA 16@PS4);

·         запровадив систему онлайн-чемпіонату серед відвідувачів кіберклубів і гравців зі своїми консолями для 4 міст (Київ, Одеса, Дніпро, Луцьк);

·         проводив турніри з FIFA для гравців у традиційний футбол з метою створення глобальної спільноти шанувальників гри;

·         організував і провів чемпіонат України з FIFA16 (ESWC UKRAINE 2016), де переміг кіберспортсмен, підписаний ФК «Динамо» Київ.

Нагадаємо, ФК «Динамо» Київ – перший і наразі єдиний традиційний спортивний клуб у країні, який має власний кіберпідрозділ і підписаного кіберспортсмена. Наприкінці 2016 року частиною ФК став один з найтитулованіших українських гравців з дисципліни FIFA – Віталій «labotryas» Муха. 

Дізнавайтеся більше про актуальні тренди та перспективи кіберспортивної галузі. Приходьте 22 лютого на eSPORTconf Ukraine. Реєстрація – за посиланням.


Рубрика "Блоги читателей" является площадкой свободной журналистики и не модерируется редакцией. Пользователи самостоятельно загружают свои материалы на сайт. Редакция не разделяет позицию блогеров и не отвечает за достоверность изложенных ими фактов.
РАЗДЕЛ: Новости спорта
ТЕГИ: Динамо Киев,Киберспорт,конференции
Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции.