Держава має дбати про своїх спортсменiв, щоб вони не змінювали прапор країни

12 сентября 2014, 13:57
депутат Вінницької обласної ради
0
25

У переддень Дня фізичної культури і спорту у нашій державі хочеться відзначити, що в Україні розвиток спорту часто вiдбувається лише завдяки ентузiазму спортсменiв, тренерів та небайдужих людей, які д

У переддень Дня фізичної культури і спорту у нашій державі хочеться відзначити, що в Україні розвиток спорту часто вiдбувається лише завдяки ентузiазму спортсменiв, тренерів та небайдужих людей, які допомагають фінансово.

Також однією з гострих проблем в Україні є недостатня фізична пiдготовленість та фiзичний розвиток учнiвської молодi. Зростає кількість учнів та студентів, які за станом здоров'я віднесені до спецiальної медичної групи,  з якими через відсутність належного фiнансування в деяких регіонах часто не проводиться фiзкультурно-оздоровча робота.

Незадовільним залишається і нинiшній стан утримання та використання матерiально-технiчної бази фізкультури і спорту. Велика кiлькість спортивних споруд  не вiдповідає елементарним санiтарно-гігiєнічним вимогам. Не вiдповідає нормативам і забезпеченість спортивними об’єктами сільської місцевості.

Також неабиякої уваги потребує питання фiнансового забезпечення галузі для реалiзації заходiв Державних та регiональних програм розвитку фізкультури і спорту.

Для втілення цих завдань варто створити організаційно-управлінські, матеріально-технічні, соціально-педагогічні умови для залучення рiзних категорій і груп населення до регулярних занять фiзкультурою і спортом, варто створити постійно діючу інформаційно-пропагандистську систему, яка формуватиме у свідомості громадян необхідність здорового способу життя. Державним органам виконавчої влади у сфері фiзичної культури і спорту спільно з громадськими фiзкультурно-спортивними органiзаціями варто звернути увагу на те, як вирiшуються питання фiнансування дитячих спортклубів, дитячих масових змагань, заходів по зміцненню фiзичної пiдготовленості та фiзичного розвитку дiтей та молоді, змiцнення матерiальної бази дитячо-юнацьких спортивних шкiл, матерiального заохочення праці дитячих тренерів, підготовки фахівців дошкільного фізвиховання.

Як не прикро це визнавати, але недостатнє фінансування спорту на державному рiвні – часте явище в Україні.

Однак, не маючи гарних спортивних баз в багатьох видах спорту, українськi спортсмени показують високі результати як на змаганнях першостi континенту і світу, так і на Олiмпіадах та Параолімпіадах.

Але державi необхідно ще більше пiдтримувати спортсменів та заохочувати їх до нових перемог. Якщо Україна поки не в змозі забезпечити належний розвиток спорту на державному рiвні, то повинні хоча б достойно нагороджувати українських спортсменiв-переможцiв, особливо тих, котрі здобули нагороди найвищого ґатунку - як грошовими преміями, так і  безкоштовним житлом вiд держави.

Країна має так дбати про своїх спортсменiв, щоб їм нiколи не прийшло на думку змiнити прапор, пiд яким вони виступають на спортивних змаганнях.

Рубрика "Я - Корреспондент" является площадкой свободной журналистики и не модерируется редакцией. Пользователи самостоятельно загружают свои материалы на сайт. Редакция не разделяет позицию блогеров и не отвечает за достоверность изложенных ими фактов.
РАЗДЕЛ: Новости спорта
Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции.