Підтримка екології та зниження витрат на електроенергію

03 травня 2024, 10:44
Власник сторінки
0
51

Програмне забезпечення для бізнесу Intelligent Power Manager від Eaton

Уже зараз бізнес має можливість зменшити споживання енергії у не пікові години, використовуючи інноваційні функції плавного відключення в останній версії програмного забезпечення Intelligent Power Manager від Eaton.

За допомогою поступового вимкнення електроенергії під час неопераційних годин, наприклад, вночі або на вихідних, а також завдяки перезапуску серверів та віртуальної інфраструктури, ІТ адміністратори можуть значно скоротити споживання. Це дозволяє знизити ціни до 50%.

Програмне забезпечення підтримує контрольований процес відключення, захищаючи дані й системи автоматичним та запланованим перезапуском. Це мінімізує ризик відмови системи або втрати даних і гарантує спокій співробітників.

Фредерік Леклерк, менеджер роботи з ІТ-каналами компанії Eaton, говорить: «Вимкнення серверів або додатків у той період часу, коли вони непотрібні, зменшує зношення критичної ІТ-інфраструктури. Це подовжує термін придатності обладнання, скорочує витрати на обслуговування і підвищує загальну ефективність ІТ-операцій. З програмним забезпеченням Intelligent Power Manager від Eaton компанії можуть заощаджувати гроші та зменшувати вуглецевий слід. Це надзвичайно важливо, оскільки у більшості країн зростає регуляторний тиск щодо енергоефективності бізнесу».

Щоб дізнатися більше про програмне забезпечення Intelligent Power Manager від Eaton, відвідайте вебсайт: https://www.eaton.com/gb/en-gb/markets/data-centers/it-channel/lower-costs.html

Рубрика "Блоги читачів" є майданчиком вільної журналістики та не модерується редакцією. Користувачі самостійно завантажують свої матеріали на сайт. Редакція не поділяє позицію блогерів та не відповідає за достовірність викладених ними фактів.
РОЗДІЛ: Новости науки
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.