Право адвокатів на створення міжнародних об'єднань

2 марта 2022, 16:58
Владелец страницы
Адвокат
0
12

В даній статті з'ясовується чи дозволено адвокатам створювати міжнародні об'єднання.

     Професійні адвокати є одними з безпосередніх учасників судового процесу. Чи дозволено вказаним особам створювати міжнародні об’єднання?
    Правовому регулюванню даного питання притаманні своєрідні особливості. Зокрема різні за своїм змістом аспекти, що стосуються всебічного з’ясування різних за своєю суттю можливостей, які в свою чергу гарантовані адвокатам, регламентуються:
     1.    Конституцією України від 28 червня 1996 року № 254к/96-ВР зі змінами та доповненнями (далі – Конституція України);
    2.    Законом України «Про адвокатуру та адвокатську діяльність» від 05 липня  2012 року № 5076-V зі змінами та доповненнями (далі – Закон України «Про адвокатуру та адвокатську діяльність»).
    Чинне законодавство, будучи багатогранною системою юридичних правил, заразом передбачає головні засади ефективного та осмисленого утвердження нашої Батьківщини, як суверенної, демократичної, а також правової держави. Скажімо згідно з правовою нормою, яка вітчизняним законодавцем закріплена в ч. 1 ст. 1312 Конституції України, для надання професійної правничої допомоги в Україні діє адвокатура.
    Чіткий та недвозначний зміст вказаної норми щодо всебічного з’ясування майнових та особистих немайнових прав, які гарантовані адвокатам, отримав належні роз’яснення в інших нормативних актах, що в свою чергу регулюють одні з найголовніших правових відносин. Як це розуміти?
    Чинним законодавством передбачено, що адвокатам гарантовані різні права. Зокрема у відповідності до правової норми, яка отримала належне закріплення в ч. 1 ст. 18 Закону України «Про адвокатуру та адвокатську діяльність», адвокати мають право створювати в установленому законом порядку місцеві, всеукраїнські і міжнародні об’єднання.
    Отже, вищевказаним особам гарантовані різні за своєю суттю можливості. Наприклад, адвокати вправі в порядку, що встановлений відповідним законом, створювати міжнародні об’єднання.

Рубрика "Блоги читателей" является площадкой свободной журналистики и не модерируется редакцией. Пользователи самостоятельно загружают свои материалы на сайт. Редакция не разделяет позицию блогеров и не отвечает за достоверность изложенных ими фактов.
РАЗДЕЛ: Новости науки
Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции.