Єврокомісія заробляє з Москвою за рахунок України

11 ноября 2016, 11:24
Народний депутат України, лідер Радикальної партії
0
238

Хіба партнери так роблять?


Дозволивши російському “Газпрому” збільшити прокачку газу через трубопровід OPAL в обхід України без жодних консультацій з Києвом, Єврокомісія не тільки порушила Угоду про Асоціацію з Україною, а й продемонструвала відверту гру в піддавки з Москвою. Хіба партнери так роблять?

У торгівельному балансі України надходження від експорту послуг трубопровідного транспорту минулого року склали близько 2,2 млрд дол. США, або 1/6 від усього експорту послуг. Це сума надзвичайно відчутна для української економіки. Її зростання сприяло б зміцненню гривні і стримуванню інфляції, а зменшення – загрожує зворотнім.

Вважаю, що подібні кроки єврочиновників є економічно недружніми до України, як і необгрунтовані вимоги щодо скасування мораторію на експорт лісу-кругляка, який парламент України раніше абсолютно справедливо запровадив за наполяганням Радикальної партії.

 

Олег Ляшко,
Народний депутат України,
Лідер Радикальної партії

Рубрика "Я - Корреспондент" является площадкой свободной журналистики и не модерируется редакцией. Пользователи самостоятельно загружают свои материалы на сайт. Редакция не разделяет позицию блогеров и не отвечает за достоверность изложенных ими фактов.
РАЗДЕЛ: Новости науки
ТЕГИ: газ,Москва,Радикальна партія,Україна,Олег Ляшко,експорт,фракція РПЛ,Єврокомісія
Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции.