Науковці їдуть у Польщу класти плитку ….

23 декабря 2015, 23:11
0
47

Уряд руйнує науку і закликає науковців звикати до нових реалії

Нещодавно у мережі з’явилась нова пародія акторів 95 кварталу  на нашого «камікадзе» (http://korrespondent.net/url.hnd?url=https%3a%2f%2fwww.youtube.com%2fwatch%3fv%3dfrgCyfoHgQ8).

Особливо цікавим (для мене) є діалог урядника з науковцем (академіком, професором, викладачем) – починаючи з 2 хвилини 25 секунд.

 

-         Я їду в Польщу на роботу! - науковець

-         На конференцію? – камікадзе

-         Хрін там, плитку класти…. – науковець

 

         Нажаль, вже завтра це може стати жорсткою реальністю, якщо уряд «продавить» у Верховній Раді прийняття державного бюджету, в своїй редакції. Проект державного бюджету-2016 – це «п’ятка в лоб» (рівень поваги) всій країні. Заручниками від терористичних окремих осіб (фінансово-економічного блоку Уряду) – народ України. Урядовий «бюджет» -   це науковий геноцид українського суспільства.

         Чисельне звільнення молоді з наукових установ (якщо постане питання кого скорочувати почесного науковця, доктора наук чи молодого вченого – звільнять останнього), скорочення бюджету, ліквідація наукових центрів, о це нас очікує ...

         Хоча «НІ», наукова молодь не поїде до Польщі плитку класти, а поїде до більш успішних країн досліджувати, вивчати та виробляти, в країни, де наукові дослідження досить потужно фінансуються з державного бюджету та представниками бізнес-середовища. 

Рубрика "Я - Корреспондент" является площадкой свободной журналистики и не модерируется редакцией. Пользователи самостоятельно загружают свои материалы на сайт. Редакция не разделяет позицию блогеров и не отвечает за достоверность изложенных ими фактов.
РАЗДЕЛ: Новости науки
Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции.