Мене перевіряють російські слідчі

13 мая 2014, 22:51
Владелец страницы
Лідер Радикальної партії
4
214

Слідчий комітет Росії нарешті зайнявся і мною


За повідомленням представника СК Маркіна, російські слідчі перевіряють "інформацію", розповсюджену інтернет змі, про спробу вивезення мною до Турціії двох підлітків 12 і 14 років. Я підкажу, де шукати цих потерпілих підлітків. Один з них - це той, якого Путін цілував у живот.

А якщо серйозно, то в мене питання до нашої Генпрокуратури. Російські слідчі порушують кримінальні справи проти громадян України по самим абсурдним звинуваченням, а російські суди приймають заочні рішення про їх арешт. А чому Генпрокуратура України не порушила ще жодної справи проти тих російських посадовців і політиків, винних в анексії і військовій окупації Криму, спробах розколу України, вбивствах українських громадян? Вважаю, що наші прокурори вже давно мали хоча б заочно оголосити підозру російським агресорам і оголосити їх у міжнародний розшук через Інтерпол. Треба активно наступати!


Олег Ляшко,
Кандидат у Президенти України,
Лідер Радикальноїи партії


Рубрика "Блоги читателей" является площадкой свободной журналистики и не модерируется редакцией. Пользователи самостоятельно загружают свои материалы на сайт. Редакция не разделяет позицию блогеров и не отвечает за достоверность изложенных ими фактов.
РАЗДЕЛ: Новости науки
ТЕГИ: Росія,ГПУ,РПЛ,Радикальна партія,Україна,Олег Ляшко,Путін,Крим
Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции.