Музика Срібної Землі

20 июля 2012, 08:16
Владелец страницы
0
618
Музика Срібної Землі

Слухати та поширювати

У звуковій палітрі кінофільму гармонійно поєднані авторська та етнічна музика. Відомі виконавці записали та надали для фільму свої твори, роблячи у такий спосіб подарунок усім поціновувачам справжньої української музики - збірку під назвою «Музика Срібної Землі». 

До збірки ввійшли твори українських гуртів, серед яких «Бурдон», «Люди добрі», «Картон», «Пропала грамота», Хор «Гомін», Владіслав Левицький, «Чорні черешні», «Гудаки», «Рокаш», «Дивні», «Піккардійська Терція».


Нагадаю, що фільм "Срібна Земля" - це новий фільм кіностудії «Invert Pictures» та громадської організації «Західно-Український Центр Історичних Досліджень». Ґрунтовне дослідження історії Закарпаття періоду 1919–1939 років, підсилене вичерпними розповідями очевидців, маловідомими документами, а також майстерно відзнятими краєвидами та художніми сценами.
Рубрика "Блоги читателей" является площадкой свободной журналистики и не модерируется редакцией. Пользователи самостоятельно загружают свои материалы на сайт. Редакция не разделяет позицию блогеров и не отвечает за достоверность изложенных ими фактов.
РАЗДЕЛ: Пользователи-ПРО
ТЕГИ: музика,Львів,Пласт,мистецтво,Закарпаття,фільми
Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции.