В полоні рабського невігластва

13 февраля 2014, 14:06
0
1294
В полоні рабського невігластва

Нещодавно довелося черговий раз пригадати вислів Михайла Веллера: «Люди з рабською психологією вважають свої кайдани гарантією стабільності».

Нещодавно довелося черговий раз пригадати вислів Михайла Веллера: «Люди з рабською психологією вважають свої кайдани гарантією стабільності».

Загалом приводів згадувати його за останні місяці й роки було багато і вони виникали регулярно. Проте, чомусь, саме зараз здалося необхідним викласти свої думки з цього приводу через призму революційних подій.

Надихнуло чомусь те, що є достатньо непримітним та побічним – соціальні мережі. Практично ніколи не виникало бажання коментувати якісь дописи, але, все ж, не стримався.

Так на сторінці «Української правди» у мережі Фейсбук прочитав лист в редакцію, який сама редакція вирішила оприлюднити на суд громадський:

«Получили письмо. Пришлось некоторые слова "запикать". Не часто получаем такеи письма, да еще и с подписью…

Вот, собственно, письмо

Российские телеканалы "вырезали" Януковича из Олимпиады??? 
Показывали! Хватит п...ть бендеровская Украинская правда! У Вас там крыша поехала! Прочитал комментарии, не все бывают дегенератами и быдлом. Очнитесь дебилы!

Уважайте 70 % населения страны, а не только бендеровцев проституток США и ГейЕвропы! Кому надо идите в Европу и пусть вас е..т в жопу. 
Нормальные люди будут с Россией! Наши деды мочили этих ублюдков (бендеровцев) в конце 40-х годов, УП уважайте своего президента и народ.

С уважением!

Сергей Абраменко

Житель Донецка
»

Перше враження – в психіатричну лікарню провели інтернет. Але якщо серйозно, то це зовсім не смішно. Саме такі люди й тягнуть нас назад. Тягнуть назад суспільство, яке за останні три місяці здійснило неймовірний еволюційний стрибок, але поки ніяк не може вистрибнути з тієї стічної ями, в яку Україну заштовхує кримінальний режим фашистів-клептократів та Кремль.

Страшно також те, що суб’єкт, який дозволяє собі використовувати такі лайливі звороти, вважає, що це нормально і, певно, називає «нормальними» таки ж же як він.

А під дописом прочитав коментар тепер це був суб’єкт жіночої статі. Точно відтворити не вдасться, проте пам’ятаю, що коментар стосувався копанок, один користувач покепкував, мовляв говорять про добробут, а живуть в копанках. Тоді та особа (не називатиму імені) видала геніальну фразу, подаю мовою оригіналу: «а кто тогда там работать будет?»

І ці люди будуть вирішувати куди ми маємо рухатися? Навряд чи ця особа і сама зрозуміла, що сказала, проте в обох випадках ми бачимо те, що і відрізняє нас, тих, хто виборює своє право жити як люди, а не як раби, обслуговуючий персонал, безправні в’язні великого концтабору, де наші життя не варті нічого і їх можуть безкарно відібрати.

В рабів, які сидять по щиколотки в багні така пасіонарність викликає неприховану агресію, відверте нерозуміння. Мало того, що вони не готові зробити зусилля над собою, а потім над системою, щоб змінити своє життя, вони ще й хочуть, щоб всі так само сиділи в багні та не висовувалися. Сіра піраміда в дії, заохочування ментальної та інтелектуальної деградації стало офіційним курсом державної політики. Кого це може влаштовувати? Моральних апатридів, рабів, невігласів.

Ми стали заручниками невігластва, яке часто переростає в шизофренію, яка прогресує під впливом того, на що перетворили українську політику вихідці з кримінальних кіл.

Справа в тому, що коли революція переможе, вони, можливо і надалі будуть кричати зі своєї калюжі з багном про бандерівців, гейєвропу тощо, але нічого не зроблять. Що правда, у них тоді буде вибір, який вони можливо і не захочуть робити.

«Регіонали» на Сході й Півдні розповідають, що жителі цих областей годують західну Україну і невдячних западенців, які нічого не роблять, не виробляють і взагалі живуть у печерах. Виплата зарплат і пенсій затримується через Майдан, гривня обвалилася через Майдан.

Справа в тому, що ті самі функціонери, які прокралися, зарвалися та взагалі вкінець знахабніли, хочуть щоб вони так вважали і звинувачували інших українців у всіх своїх бідах. Намагаються зіштовхнути нас лобами. Гривня обвалилася на 10% і з наших кишень витягли 10% грошей. В усіх, незалежно від того, хто де живе.

Але вони годують не Львів чи Тернопіль. Вони годують тих самих корупціонерів, які цю маячню розповідають. Вони годують януковичів, клюєвих, азарових, пшонок і тому подібних дармоїдів, які ніяк не можуть напхати свої і так вже переповнені черева. 

Разом з тим, те, що на Донецьку область з бюджету виділяється більше дотацій та субвенцій, ніж на всі західні області зовсім не означає, що вони дістаються саме жителям області. Вони дістаються януковичам, клюєвим, азаровим, пшонкам. Люди ж залишаються за бортом. 

Азаров розповідав про геїв у ЄС, а сам давно пустив коріння в Австрії, має там нерухомість. Брати Клюєви мають там же бізнес. Діти несамовитого русофіла «регіонала» Царьова навчаються у Великобританії, там же і діти Лук’янова. Діти Шуфрича, Макеєнка і Пригодського навчаються в Швейцарії. Олена Бондаренко з таким великим задоволенням вихвалялася, що її пустили до США після того, як пройшла інформація про заборону в’їздудля неї… Не можна не згадати про Медведчука, який розповідає про народовладдя, а Україну штовхає в клуб неосовкових диктаторів.

Зараз інформаційну війну на Сході та Півдні виграти не вдається, це зокрема, теж впливає те, що відношення до подій в Україні там часто негативне і навіть агресивне. Але потрібно розуміти одну річ – такі як автор поданого вище листа (не узагальнюється поняття жителів Сходу) є рабами, а вони без різних антиукраїнських фронтів та партійних функціонерів, які організовують напади на протестувальників, проплачені мітинги тощо, не стануть активно захищати свої кайдани без таких «поводирів». Їм доведеться їх скинути хочуть вони того чи ні.

«Регіонали» вже всі давно в Європі, а жителям Донецька, Харкова, Одеси розпинаються про гейєвропу. Вони роблять з нас ворогів, хоча як раз самі ними є. Ми боремося не одне проти одного, а проти сил, в чиї плани не входить навіть саме наше виживання. Чим швидше ті, хто їм досі вірить це зрозуміють, тим швидше ми подолаємо цю кризу і з меншими втратами вийдемо з цієї боротьби, вийдемо монолітними, неподільними, соборними.

Зараз нема сенсу надіятися на переговори, цивілізованість політичних опонентів. Маски зірвано. Для влади як жителі Львова, так жителі Севастополя – є бидлом, біомасою. Це їм потрібно пояснити, це вони мають зрозуміти. Сьогодні вони стріляють в людей у Києві, завтра, якщо знадобиться, стрілятимуть в Донецьку. Вони нас ділять, але відносяться насправді однаково до всіх.

Рубрика "Я - Корреспондент" является площадкой свободной журналистики и не модерируется редакцией. Пользователи самостоятельно загружают свои материалы на сайт. Редакция не разделяет позицию блогеров и не отвечает за достоверность изложенных ими фактов.
РАЗДЕЛ: Пользователи-ПРО
Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции.