Не бажаєте земельки в Конча-Заспі?

25 февраля 2013, 15:50
0
250

Досить пафосні листи, де «в час їх тріумфу», народним обранцям пропонують прикупити земельки, яка відповідає їх високому статусу.

Ось такі цікаві листи без адрес адресанта і навіть адресата потрапляють до скриньок експедиційних скриньок у Верховній Раді разом з кореспонденцією для народних депутатів.

Досить пафосні листи, де «в час їх тріумфу», народним обранцям пропонують прикупити земельки, яка відповідає їх високому статусу.

Пропонується на вибір дві ділянки. Одна, площею 1.25 га, що розташована на березі Дніпра, на території смт. Козин, ж/м Краєвид «БАШТА».

Інша ділянка, площею 0.5 га, знаходиться на березі затоки, за шість кілометрів від основної дамби.

Звичайно ж, в експедиції ВР ці листи ніхто не проштамповує і невідомо скільком депутатам, вірніше помічникам, які забирають пошту, так пощастило їх отримати. На задній частині конверта наклеєно папірець, на якому роздруковано ім’я депутата. Доступ до скриньок маю працівники експедиції та ті, хто забирає пошту, тобто помічники. Що ж, якщо ніхто не зважиться таку покупку зробити, то хоч хтось зайвих кілька гривень заробить, допомагаючи в розповсюдженні таких речей.

Прізвище депутата, якому надійшов даний лист вирішив не розголошувати і акуратно вирізав, а от контактну особу, яка вказана в листі – навпаки. Може це допоможе бідуючим власникам земельних ділянок позбутися такого важкого «тягаря».

Були б у мене дані осіб, які є замовниками рейдерського захоплення землі вчительки Ніни Москаленко на печерських пагорбах, можна було б запропонувати податися в ті краї як альтернативу…
Рубрика "Я - Корреспондент" является площадкой свободной журналистики и не модерируется редакцией. Пользователи самостоятельно загружают свои материалы на сайт. Редакция не разделяет позицию блогеров и не отвечает за достоверность изложенных ими фактов.
РАЗДЕЛ: Пользователи-ПРО
Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции.