"Тіхарі" ФСБ на мітингу проти приїзду Гундяєва

28 июля 2013, 19:35
0
1007
 Тіхарі  ФСБ на мітингу проти приїзду Гундяєва

Виникає питання, що роблять працівники російських спецслужб на зібраннях українців.

Нема нічого дивного в тому, що на акціях «Свободи» завжди присутня термоядерна концентрація працівників, так званих, «органів». Кілька автобусів з «Беркутом», міліція та СБУшні «тіхарі» - скандартний атребут, присутній на будь-якому, навіть найменш чисельному пікеті. 

Проте 27 липня на мітигну проти приїзду в Україну Путіна та Гундєва, були присутні й більш, скажімо так, екзотичні персонажі. 

Увагу на них звернув один з присутніх на акції киян, який, як він сам сказав, багато років пропрацював у подібних структурах. За його словми, він почав знімати одного з них, після чого, той підійшов і почав вимагати припинити зйомку. При чому, розмовляв з характерним акцентом , явно не змахуючи на російськомовного українця. Почувши у відповідь кілька стандартних фраз, праівник ФСБ сказав, що «чує розмову професіонала» і відійшов.

Коли його знову почали знімати, показав пяти, але коли ми від нього відчепилися, повернувся.

Потім він мав коротку розмову з колегою, який, побачивши, що ми знімаємо, тікати не став, а проcто прикрив обличчя чохлом для телефону.


Виникає питання, що роблять працівники російських спецслужб на зібраннях українців. Схоже вже остаточно взято курс та повернення України в «совок» з усіма, як то кажуть, регаліями. Не секрет, що їх діяльність в Україні є більш, ніж активною, тому це питання слід піднімати на найвищому рівні.  Мова йде не тільки про російські, а й про спецслужби інших держав, навіть та ж таки Угорщина має свою серйозну присутність в Закарпатті і тому подібне. А от наші спецслужби ведуть боротьбу не із зовнішніми загрозами, а з простими українцями.

Дуже показова ситуація.

Рубрика "Я - Корреспондент" является площадкой свободной журналистики и не модерируется редакцией. Пользователи самостоятельно загружают свои материалы на сайт. Редакция не разделяет позицию блогеров и не отвечает за достоверность изложенных ими фактов.
РАЗДЕЛ: Пользователи-ПРО
Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции.