ЖИТОМИР

28 октября 2012, 12:45
Мисливець на ведмедів
0
7

ЖИТОМИР

Об`єднана опозиція
З дільниці №181441 (ПАТ «Житомиробленерго») надійшла скарга виборця на те, що за його адресою проголосувала інша людина, яка можливо (!) була там прописана. Статися це могло єдиним шляхом – члени ДВК не перевірили прописку виборця.
Крім того, на дільниці вскривався сейф з метою проставити відмітку «вибув» для партії «Собор» (на бюлетенях вона була не проставлена).
На дільниці №181432 спостерігачами було помічено, як члени ДВК покидають дільницю.
На дільниці №181417 бюлетені зберігаються на окремому столі, а не на столах членів ДВК.
На дільниці №181448 (пров.Шкільний, 6) відбулося порушення виборчого законодавства. Були знайдені заповнені протоколи, більш того: секретар та голова ДВК продовжували їх заповнювати на момент прибуття журналістів на дільницю. Коли порушення було помічено, голова ДВК зробила спробу знищити заповнені протоколи на очах журналістів та спостерігачів. Крім того, голова комісії зробила спробу ввести спостерігачів в оману, показуючі їм незаповнені протоколи, а секретар ДВК перешкоджала перевірці документів.
Рубрика "Я - Корреспондент" является площадкой свободной журналистики и не модерируется редакцией. Пользователи самостоятельно загружают свои материалы на сайт. Редакция не разделяет позицию блогеров и не отвечает за достоверность изложенных ими фактов.
РАЗДЕЛ: Выборы-2012. Livestream
ТЕГИ: выборы2012
Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции.