Від залізничника до відеопродакшну: Успіх Дениса Сокорєва у світі You Tube

09 червня 2023, 11:14
Власник сторінки
Журналіст
0
48
Від залізничника до відеопродакшну: Успіх Дениса Сокорєва у світі You Tube

Сьогодні ми розповімо вам про Дениса Сокорєва, який довів, що завжди можна змінити своє життя та досягти успіху в новій галузі.

Раніше отримавши освіту помічника машиніста і працюючи в сфері залізничного транспорту, він вирішив змінити свою професію і розпочати кар'єру в контентній індустрії. Сьогодні він є успішним Content Production & Operation Manager дитячого YouTube-каналу Vlad&Niki, який перебуває на піку популярності. Денис організовує кожний етап створення відео, від ідеї до передачі в монтаж, а також забезпечує локалізацію контенту для можливості розповсюдження його в різні країни з перекладом на 18 мов. Денис - приклад того, що відважні обдумані рішення та наполеглива праця можуть призвести до великих результатів. 


“Я став Content Production & Operation Manager для каналу Vlad&Niki після переїзду в Дубай. На початку я працював фрілансером, займався організацією свят та виробництвом в різних рекламних та кіно компаніях. Однак пізніше я познайомився з батьками ютуберів "Vlad&Niki", Сергієм і Вікторією, і перейшов на повну зайнятість в їхню компанію, що займається виробництвом дитячого контенту. Вони шукали менеджера з виробництва, який би допоміг у розробці та створенні контенту, а також створив би виробничі декорації, щоб підняти "Vlad&Niki" на новий рівень. Після кількох років плідної співпраці мені запропонували переїхати з компанією з Дубай до США, щоб продовжити працювати в компанії і брати участь у успіху та розвитку медіа-каналу Vlad&Niki” - розповідає Денис, про початок своєї кар'єри. 

Важливим аспектом роботи Content Production & Operation Manager для каналу Vlad&Niki є вибір тем для відео. Денис Сокорєв розповідає, що при виборі теми проводиться ретельний аналіз, щоб контент був унікальним і цікавим для глядачів. Це включає вивчення ринку і аналіз конкурентів з метою створення ексклюзивного контенту.


Над цим працює командда, яка звертає увагу на розвиваючі ідеї, які допомагатимуть дітям отримувати нові знання і навички. Вони прагнуть створювати контент, який не тільки розважає, але й сприяє розвитку малих глядачів.


Однак вибір теми не обмежується лише креативними ідеями. Команда також звертає увагу на популярність і сприйняття контенту серед цільової аудиторії - дітей. Важливо дотримуватися регламентованих допусків і створювати контент, який буде безпечним і відповідатиме їх потребам.


Як розповідає Денис, успішна робота як Content Production & Operation Manager для дитячого YouTube-каналу вимагає вміння керувати зйомочним процесом, комунікувати з командою, бути творчим і чутливим до потреб аудиторії, а також мати високу стійкість до стресу. 


“На початку своєї кар'єри мені довелося навчитися багатьом аспектам створення освітнього контенту для дошкільної аудиторії. Зараз я відповідаю за керування всім процесом - від задуму до остаточного монтажу. Мої обов'язки включають вибір найкращого обладнання та формування талановитої команди, яка надає життя відео “Vlad & Niki” - ділиться з нами Сокорєв


Український молодий талановитий фахівець Денис Сокорєв змінив своє життя повністю, вийшовши за рамки традиційних професійних шляхів. Починаючи як помічник машиніста в залізничній галузі, він зумів перетворити свої мрії на реальність та здобути успіх у новій сфері контенту.


Запал, наполеглива праця та впевненість в собі привели Дениса до виробництва дитячого контенту на YouTube-каналі Vlad&Niki, який здобув популярність з мільйонами переглядів. Не зупиняючись на досягнутому, Денис прагне вдосконалювати свої навички та таланти, які з гордістю демонструє в їхніх відео і спостерігає за позитивними реакціями аудиторії. Він став прикладом того, що сміливі рішення та наполеглива праця можуть призвести до великих успіхів.


Від Кривого Рогу до Сполучених Штатів Америки, Денис пройшов незвичайний шлях, здобувши визнання та успіх на своєму професійному шляху. Його історія є натхненням для всіх, хто мріє змінити своє життя та досягти великих результатів у будь-якій області.


Рубрика "Блоги читачів" є майданчиком вільної журналістики та не модерується редакцією. Користувачі самостійно завантажують свої матеріали на сайт. Редакція не поділяє позицію блогерів та не відповідає за достовірність викладених ними фактів.
РОЗДІЛ: Lifestyle&Fashion
ТЕГИ: США,YouTube,суспільство,історія,USA,бізнес,розвиток,відео
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.