Bila Lileya & Mary Netti презентують новий трек "Беги"

21 февраля 2022, 15:21
Владелец страницы
Журналист
0
12
Bila Lileya & Mary Netti презентують новий трек  Беги
Bila Lileya & Mary Netti

Унікальний сімейний дует Bila Lileya & Mary Netti презентує пісню "Беги".

"Беги" - це відверта розмова мами та доньки. Це перше кохання, перше розчарування закоханої дівчинки та переживання мами за її долю.


Це пісня, яка відгукнеться кожній дівчинці, дівчині, жінці, адже цей момент у житті переживає кожна.

"Коли я почула цю пісню я одразу зрозуміла, що хочу виконати її. У мене є донька у неї прекрасні стосунки, але вона юна і я дуже переживаю за неї, думаю як і будь-яка мама. Ми завжди хочемо, щоб наші діти були щасливі. І щоб ніхто не поранив їхнє серце" - ділитися Bila Lileya

"Мама показала мені пісню "Беги" і запропонувала зробити її в дуеті. Мені здається у нас вийшла не просто пісня, а відверта розмова двох рідних людей. Хоч у моєму житті немає такого чоловіка і я дуже сподіваюся, що і не буде, але у багатьох такі ситуації були, тому ця пісня справді відгукується у серцях слухачів" - розповідає про трек Mary Netti.

Пісня "Беги" вже доступна на всіх стримінгових платформах.

Рубрика "Блоги читателей" является площадкой свободной журналистики и не модерируется редакцией. Пользователи самостоятельно загружают свои материалы на сайт. Редакция не разделяет позицию блогеров и не отвечает за достоверность изложенных ими фактов.
РАЗДЕЛ: Lifestyle&Fashion
ТЕГИ: песня,премьера,мама,дочь
Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции.