До школи на гіроборді: Нова промо-акція від START!

4 сентября 2017, 12:08
Владелец страницы
0
20

4 вересня ТМ START! розпочинає осінню промо-акцію, під час якої щодня даруватиме покупцям зі всієї України гіроборди та яскраві рюкзаки.

З 4.09 і по 2.11 покупці сухих сніданків ТМ START! зможуть взяти участь у новій промо-акції від бренду. Протягом 8-ми тижнів START! розігруватиме між учасниками щоденні дитячі подарунки: червоні гіроборди та рюкзаки-іграшки.

Механіка акції полягає в наступному: учасники мають знаходити на акційних упаковках ТМ START! 250-375 г. промокоди та реєструвати їх на офіційному веб-сайті: start-promo.com.ua. На ресурсі можна отримати онлайн-консультацію, дізнатися повний список акційної продукції, а також там щодня будуть виставлятися фото переможців.

Нещодавно у лінійці продуктів бренду з’явилась новинка START! Cocoa Pics. Нові пластівці мають унікальну форму та підвищений вміст какао, і вже доступні у трьох форматах – 80 г., 280 г., 500 г. Упаковки START! Cocoa Pics 280 г. також беруть участь в осінній промо-акції.

Рубрика "Я - Корреспондент" является площадкой свободной журналистики и не модерируется редакцией. Пользователи самостоятельно загружают свои материалы на сайт. Редакция не разделяет позицию блогеров и не отвечает за достоверность изложенных ими фактов.
РАЗДЕЛ: Lifestyle&Fashion
Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции.