Стоматолога з Маріуполя Тимофія Єрмолаєва нагородили за благодійну та професійну

21 лютого 2024, 17:29
Власник сторінки
0
14
Стоматолога з Маріуполя Тимофія Єрмолаєва нагородили за благодійну та професійну

Elite Dental: соціально-відповідальний сімейний бізнес

Стоматологічна клініка «Elite Dental» родом з Маріуполя. Клініка мала відкритися в Маріуполі восени 2022 року, але цьому завадило повномасштабне вторгнення та окупація міста. Таким чином, відбувся релокейт «Elite Dental» у Київ. 

«Elite Dental» — це сімейна клініка, співзасновниками якої є Сергій та Тимофій Єрмолаєви. Сергій Єрмолаєв — стоматолог-імплантолог із 40-річним досвідом роботи. З ним працюють його сини — Тимофій та Дмитро. Тимофій навчався на стоматолога-хірурга в Києві та Полтаві. Побував у багатьох країнах світу, вивчаючи основи роботи інших провідних стоматологів. А Дмитро нещодавно закінчив навчання в Харкові й відразу доєднався до родинного бізнесу. 

Стоматологічна клініка «Elite Dental» — це авторський проєкт відомого Маріупольського імплантолога Сергія Єрмолаєва. У клініці зібрано команду найкращих лікарів-однодумців у вузьких напрямках стоматології, які надають лікування преміумкласу за останніми світовими протоколами. 

«Elite Dental» приділяє велику увагу соціальним проєктам та благодійній допомозі. Безоплатну допомогу у разі гострого болю тут надають пенсіонерам, людям з інвалідністю, військовим та внутрішньопереміщеним особам. 

Співзасновник «Elite Dental», Тимофій Єрмолаєв постійно долучається до благодійних проєктів різних громадських організацій та допомагає особисто. Це і допомога переселенцям із рідного Маріуполя, і участь у благодійних аукціонах, і гуманітарна допомога постраждалим. 

«Для нашої сім’ї це дуже важливо. Не тільки якісно та професійно виконувати свою роботу, а й бути соціально-відповідальним бізнесом. Допомагати тим, хто цього потребує — наш обов’язок» — розповідає Тимофій Єрмолаєв

За свої професійні досягнення та благодійну допомогу «Elite Dental» вже відзначено подяками та нагородами від «Charity 100лиця» 2023, «Business Gravity 2023. TOP - 100», «My safety Friends», «Незламні зі сходу».Рубрика "Блоги читачів" є майданчиком вільної журналістики та не модерується редакцією. Користувачі самостійно завантажують свої матеріали на сайт. Редакція не поділяє позицію блогерів та не відповідає за достовірність викладених ними фактів.
РОЗДІЛ: Новости Киева
ТЕГИ: благотворительность,стоматолог,благодійність
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.