КГГА расторгает договора с добросовестными перевозчиками в пользу “прокладок”?

20 жовтня 2021, 10:28
Власник сторінки
політичний експерт, письменник
0
59

Новий скандал у Києві: КМДА розриває договори з крупними перевізниками

Новий скандал у Києві: КМДА розриває договори з крупними перевізниками, що відмовилися давати "відкати", та віддає їхні маршрути відвертим "прокладкам". 

 Замість робити Київ зручним для киян і для бізнесу, місто знову ставлять перед шахрайськими оборудками. Ініціатором нової схеми став заступник голови КМДА Костянтирн Усов. 

А справа така. Є дві компанії - ПП "Авен Езер" і ТОВ "Ярославь Авто". Це найбільші системні київські перевізники, які є також вагомими інвесторами в розвиток транспортної інфраструктури столиці.

Тільки за останні 7 років ці компанії витратили на оновлення автопарку більше 280 млн грн. І це не рахуючи виплачених за лізинговими договорами відсотків, які перевищили 55 млн грн. Ці компанії на ринку вже 20 років.

А тепер до них прийшли "рішали" від заступника Кличка Усова. І вимагають платити по 200 грн з кожного автобуса. В сумі, понад 9 млн "чорної готівки" в місяць!
У відповідь на обурення перевізників, корупціонери їм порадили підняти ціни на проїзд. Тобто перекласти корупційний заробіток Усова на плечі киян.

При цьому, заяви ПП "Авен Езер" і ТОВ "Ярославь Авто" заслуговують довіри. Ці компанії дійсно давно на столичному ринку перевезень. Вони зареєстровані в Києві та мають значний статутний капітал ‒ 12 і 16 млн грн відповідно.

Однак, через відмову платити хабарі, їх хочуть позбавити ліцензій.
А на маршрути системних компаній, з якими намагається розірвати, договори (що, до речі, вже оскаржується у судах) КМДА в особі Усова вирішила поставити нікому невідому "прокладку" ТОВ "Транссіті" зі статутним капіталом в 16,5 тис гривень! Яка ніякого відношення до Києва не має і ніколи тут не працювала ‒ її заводять з області.

Мало того, якщо у київських системних перевізників постійно оновлюється рухомий склад, в їх автобусах ставлять валідатори і вони підходять для безбар'єрного пересування, та й просто вони безпечні і комфортні ‒ то у іногородніх ставлеників КМДА вбиті маршрутки, готові розвалитися або спалахнути на ходу.

Ну і головне: якщо системні компанії працювали прозоро,  через  тендерні процедури та 5-річні договори, то "білоцерківський десант" завели в Київ за тимчасовими договорами на кілька місяців ‒ без будь-яких тендерів. Нагадує епоху "бєспрєдєла" Черновецького...
Рубрика "Блоги читачів" є майданчиком вільної журналістики та не модерується редакцією. Користувачі самостійно завантажують свої матеріали на сайт. Редакція не поділяє позицію блогерів та не відповідає за достовірність викладених ними фактів.
РОЗДІЛ: Новости Киева
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.