“Рєшала” Кличка Романюк проводить час з заступником прокурора Києва Кравцем

23 сентября 2021, 20:53
Владелец страницы
політичний експерт, письменник
0
80

Соратник мера Києва Віталія Кличка Роман Романюк з'являється на публіці з заступником прокурора столиці Олександром Кравцем.

Прочитав в мережі, що цю парочку вчора бачили на матчі за Суперкубок України, де зійшлися Динамо і Шахтар. Мої джерела підтверджують, що все так і було. Хоча насправді їх могли бачити багато, так як хлопці і не намагалися ховатися. В урядовій ложі на очах у всіх спокійно пили і навіть обнімалися.

Найцікавіше тут якраз в тому, що Романюк - головний “рєшала” Кличка по правоохоронних органах. І тепер стає гранично ясно, чому столична прокуратура так не поспішає в розслідуванні справ щодо корупції у КМДА і на комунальних підприємствах.

Дуже цікаво було б почути з цього приводу коментарі глави Прокуратури Києва Олега Кіпера і генерального прокурора Ірини Венедиктової. Тому що ніжна дружба їхнього підлеглого Кравця з подільником Кличко Романюком - це явний конфлікт інтересів. З огляду на ту купу кримінальних справ, які прокуратура розслідує щодо столичних чиновників.
Рубрика "Блоги читателей" является площадкой свободной журналистики и не модерируется редакцией. Пользователи самостоятельно загружают свои материалы на сайт. Редакция не разделяет позицию блогеров и не отвечает за достоверность изложенных ими фактов.
РАЗДЕЛ: Новости Киева
Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции.