Привласнити все, або Як безкарність породжує нові злочини

02 серпня 2020, 20:26
Власник сторінки
журналист
0
32
Привласнити все, або Як безкарність породжує нові злочини

Через скарги жителів сусіднього будинку на те, що зведення цього ЖК спричинило тріщини і просідання фундаменту, на це будівництво звернули увагу.


Будівництво елітного ЖК “Struetinsky Residence” в зоні забруднення Цезієм-137 та інші оборудки ексміністра з питань ЖКГ Кучеренка

Скандал навколо будівництва нового ЖК “Struetinsky Residence” – незаконної забудови під виглядом реконструкції, що триває в Печерському районі Києва – змусив пошукати зухвалого власника цієї будівлі.

Вже кілька років компанія-забудовник KyivBudDevelopment (KBD) здійснює будівництво житлового комплексу бізнес-класу за адресою Болсуновська, 8 (раніше: Сергія Струтинського, 8).

Через скарги жителів сусіднього будинку на те, що зведення цього ЖК спричинило тріщини і просідання фундаменту, на це будівництво звернули увагу. .

Знайти замовника так званої реконструкції допоміг . Отже, на ділянці будівництва розташована триповерхова складська будівля (нежитловий будинок) площею 819.4 кв.м., власником якої є ТОВ “Карт Лімітед” (свідоцтво про право власності №6018160 від 11.07.2013 року), договір про передачу будинку для проведення реконструкції від 02 жовтня 2017 року. І, відповідно до п.2 наявних “Житлобудівних умов та обмежень”, передбачено “реконструкцію проводити в межах фундаментів будівлі, без розширення капітальної забудови на виконання вимог ч. 4 ст. 34 Закону України “Про регулювання містобудівної діяльності”.

Відповідно до даних містобудівного кадастру міста Києва, вказана земельна ділянка потрапляє в зону забруднення Цезієм-137. Цезій-137 — один з головних компонентів радіоактивного забруднення біосфери. Всередину живих організмів Цезій-137 потрапляє переважно через органи дихання й травлення. Ці дані також вказані у “Містобудівних умовах та обмеженнях”. (стор.4, 4 абз.). А отже будівництво житлового комплексу на вказаній ділянці загрожує життю та здоров’ю мешканців, які будуть проживати у вказаному комплексі.

За даними , фірма-власник будівлі, де триває зведення-реконструкція, зареєстрована за цією самою адресою на Болсуновськії, 8 на ім’я Кучеренка Андрія Юрійовича. Крім того, на цю особу тут також нещодавно зареєстровано обслуговувальний кооператив “Ботанічний маєток”, ймовірно, необхідний для постачання послуг та заробляння на майбутніх власниках щасливих метрів у центрі столиці. Проте третьою компанією, що розташована у цій будівлі та засновником якої є той самий Андрій Кучеренко є ТОВ “Трипільське підприємство “Пролетарська правда” – фірма, що скандально відгриміла на всю країну півтора десятка років тому, коли на елітних землях за Конча-Заспою .

Ціна за сотку землі в Козині на порожній ділянці без будівель в середньому торгувалась близько $50 тис. Майже 200 гектарів вартісної землі у Козині перебуває у володінні ТОВ “Трипільське підприємство “Пролетарська правда”, яке, , через рідного брата належить колишньому нардепу та ексміністру з питань ЖКГ, а нині депутату від “Батьківщини” Кучеренку Олексію Юрійовичу.

Нині призабута історія тоді кілька років не сходила з інформаційного поля. Земельне питання та участь у справжніх баталіях, зокрема, перших осіб держави, ретельно

За словами тодішньої очільниці Козина, депутатів селищної ради “купило” акціонерне товариство “Пролетарська правда”, аби придбати землю в Козині по 200 гривень за сотку (вартість козинських земель поблизу Дніпра тоді коштувала понад $10 тисяч за сотку). Відтоді “Пролетарська правда” Кучеренка стала платити лояльним місцевим депутатам по $200 щомісячно.

Свідчення очевидців подій у Козині та відкриті реєстри, що доводять причетність ексміністра ЖКГ уряду Тимошенко, парламентарія від фракції “Батьківщина” до цих схем, . Відповідно до неї, у п’ятому скликанні помічником народного обранця від президентського блоку “Наша Україна” Олексія Юрійовича Кучеренка був його молодший брат, той самий власник успішних фірм, зареєстрованих на Болсуновській, 8, Андрій Юрійович Кучеренко. Прикрим є факт, що на той час був чинним року. Стаття 12 цього закону наголошувала на обмеженнях, пов’язаних із прийняттям на державну службу. У ній прописана пряма заборона спільної служби близьких родичів та свояків, пов’язаної з безпосередньою підпорядкованістю або підконтрольністю: не можуть бути обраними або призначеними на посаду в державному органі та його апараті особи, які у разі прийняття на службу будуть безпосередньо підпорядковані близьким їм особам.- пише цензор нет


Рубрика "Блоги читачів" є майданчиком вільної журналістики та не модерується редакцією. Користувачі самостійно завантажують свої матеріали на сайт. Редакція не поділяє позицію блогерів та не відповідає за достовірність викладених ними фактів.
РОЗДІЛ: Новости Киева
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.