Названо переможців PRAVDA Awards 2017

03 травня 2017, 16:00
Власник сторінки
0
19

21 квітня 2017 року в готелі InterContinental відбулася церемонія нагородження переможців 11-го всеукраїнського конкурсу PR-проектів PRAVDA Awards.

Провідні українські та зарубіжні спеціалісти відзначили роботи агентств, які відповідають викликам часу та знаходять ефективні й креативні рішення.

Кращими проектами PRAVDA Awards 2017 стали:

В номінації «Найкреативніший проект» – за найбільш оригінальне рішення в рамках PR-кампанії:

- категорія «Великі проекти»: бронзу розділили дві роботи: “Переможці” (1+1) та “Shyri” (Gres Todorchuk PR). Срібло виборола агенція Gres Todorchuk PR за кейс “100YearBorjomi”.  

- категорія «Малі та малобюджетні проекти»: срібло отримав кейс “Those who amaze” (1+1), золото дісталось проекту “#thanksdad“ від агенції Gres Todorchuk PR. 

В номінації «Найефективніший проект» – за найбільш ефективне рішення поставленої задачі за допомогою PR-інструментарію на базі етичних стандартів:

- категорія «Великі проекти»: золото – Shyri (Gres Todorchuk PR), срібло – “Great Georgian Feast with Borjomi (Gres Todorchuk PR), бронза – “Shyri“ (Gres Todorchuk PR).

- категорія «Малі та малобюджетні поекти»: золото – “#thanksdad  (Gres Todorchuk PR), срібло – “Those who amaze (1+1), бронза – “International picnic with Borjomi (Gres Todorchuk PR).

У номінації «За розвиток соціуму» – за найбільш значущий внесок у розвиток суспільства та його позитивну трансформацію: бронзу розділили “Mine risk education campaign” (Be-it) та “Shyri (Gres Todorhuk PR). Золото отримав кейс “Access to intensive care units” (#пуститевреанимацию).Гран-прі конкурсу отримав проект “Переможці“ від 1+1.

Оксана Рудюк, Голова Української Асоціації зі зв’язків з громадськістю: «PRAVDA Awards щорічно об’єднує кращих експертів з PR і завдає стандарти галузі на наступний рік. Ми раді, що цього року всі проекти, які брали участь у конкурсі, мали соціальну складову. Це означає, що все більше і більше компаній дбають про свій внесок у розбудову нашого суспільства. Надихнувшись цьогорічним конкурсом, UAPR планує продовжувати роботу у напрямку створення стандартів професії, що дозволить вивести її на нових рівень та отримати додаткове визнання важливості комунікацій у бізнесі, державі та соціумі».

Ірина Свірі, голова організаційного комітету PRAVDA Awards: «Ми живемо та працюємо в дуже динамічному світі, переповненому інформацією. Це вимагає від нас, експертів з комунікацій, швидкої реакції, відкритості всьому новому на 360º, нових підходів. Наша ціль – змінювати свідомість та формувати поведінку, не обмежуючи себе рішеннями, що раніше виносили за межі дисципліни PR. Для такої важливої місії вкрай важливі відповідальне та етичне ставлення до професії, а також точність вхідних та вихідних даних. Саме тому фокусними темами PRAVDA Awards цього року були обрані Життя у світі НОВОЇ ПРАВДИ (що сформована на базі пост-правди) та великих даних.  В рамках двох панельних дискусій ми мали змогу обговорити доказовість PR як науки та методи боротьби з фейками з провідними експертами галузі. Ми плануємо викласти основні тези спікерів на сторінці конкурсу найближчим часом, то ж слідкуйте за оновленнями».

Оргкомітет 11-го конкурсу PR-проектів PRAVDA Awards висловлює щиру подяку своїм партнерам:

- Організаційному партнеру PLEON Talan

- Гостинному партнеру InterContinental Kiev

- Ігристому партнеру ArtWinery Ukraine

- Енергетичному партнеру XS Energy Drink (Amway)

- Смачному партнеру AXA

- Освітньому партнеру Talentari (корпоративний університет AGAMA communications)

- Медіа-партнерам: sostav.ua, ДетекторМедіа, EBA, Маркетинг і Реклама.


Довідка

Конкурс PR-проектів PRAVDA Awards – найбільш престижний український міжнародний конкурс у сфері PR. Проводиться щорічно з 2006 року Українською Асоціацією зі зв'язків з громадськістю (UAPR). На PRAVDA Awards проекти оцінюються за критеріями ефективності та креативності, а також повинні бути виконані у відповідності з Кодексом Професійної Етики UAPR. Журі конкурсу формується за принципом рівної присутності представників компаній та агентств, залучаючи провідних зарубіжних і українських фахівців. Окрім того, в суддівську колегію входять представники галузевих ЗМІ, системи профільної освіти та керівники галузевих професійних об'єднань.

Українська Асоціація зі зв'язків з громадськістю (UAPR) – міжнародна громадська організація. Місія UAPR – впровадження в Україні високих професійних стандартів PR. Асоціація діє на основі власного Кодексу Професійної Етики з чіткими вимогами до професійної поведінки та стандартів українських фахівців зі зв'язків з громадськістю. Основні проекти UAPR: Європейський PR-Конгрес, конкурс PR-проектів PRAVDA Awards, дослідження українського PR-ринку, UAPR-Академія, PR-Майстерня, PR без Кордонів.

Рубрика "Блоги читачів" є майданчиком вільної журналістики та не модерується редакцією. Користувачі самостійно завантажують свої матеріали на сайт. Редакція не поділяє позицію блогерів та не відповідає за достовірність викладених ними фактів.
РОЗДІЛ: Новости Киева
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.