Викриття мінімізації доходів у сфері кіноіндустрі

31 июля 2015, 09:08
0
10

Одним із головних напрямів роботи податкової міліції – це робота спрямована на попередження протиправної діяльності та залучення до відповідальності організаторів злочинних схем.

Одним із головних напрямів роботи податкової міліції – це робота спрямована на попередження протиправної діяльності та залучення до відповідальності організаторів злочинних схем, а також на відшкодування завданих державі збитків за рахунок реальних підприємств – замовників послуг з конвертації коштів та мінімізації податкових зобов’язань.

Так, за матеріалами працівників відділу організації викриття економічної злочинності оперативного управління ДПІ в Шевченківському районі ГУ ДФС у м. Києві зареєстровано кримінальне провадження, що кваліфікується за ч.1 ст.212 КК України, за фактом ухилення від сплати податків посадовими особами ТОВ «П», які упродовж 2014 року не відобразили частину прибутку отриманого від кіноіндустрії (основний вид діяльності - виробництво кiно- та відеофільмів, телевізійних програм) чим занизили податок на прибуток підприємств у сумі 739,5 тис.грн.

Збитки по кримінальному провадженню відшкодовані державі в повному обсязі - 739,5 тис. грн.

Матеріали кримінального провадження, відносно директора ТОВ «П» направлені до прокуратури Шевченківського району для подальшого направлення до суду Шевченківського району м. Києва за ч. 4 ст.212 КК України (звільнення від кримінальної відповідальності в разі відшкодування шкоди, завданій державі їх несвоєчасною сплатою.)

 

ДПІ у Шевченківському районі ГУ ДФС  у м. Києві

Рубрика "Я - Корреспондент" является площадкой свободной журналистики и не модерируется редакцией. Пользователи самостоятельно загружают свои материалы на сайт. Редакция не разделяет позицию блогеров и не отвечает за достоверность изложенных ими фактов.
РАЗДЕЛ: Новости Киева
ТЕГИ: податкова
Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции.