Не дали привласнити понад 236 мільйонів гривень бюджетних коштів!

30 июля 2015, 10:11
0
19

Працівники ДПІ у Шевченківському районі столиці не дали привласнити понад 236 мільйонів гривень бюджетних коштів!

Податковою міліцією ДПІ у Шевченківському районі ГУ ДФС у м. Києві  на виконання пріоритетних напрямків діяльності податкової міліції «Виявлення фактів незаконних заявок до відшкодування ПДВ», недопущено чергове незаконне відшкодування ПДВ посадовими особами ПАТ «А».

Співробітниками оперативного управління встановлено, що  за листопад 2014 року вказаним підприємством заявлено незаконне бюджетне відшкодування з ПДВ на суму 236 518 851,00 грн., в подальшому було внесено відомості про вчинення кримінального правопорушення до Єдиного реєстру досудових розслідувань та розпочато кримінальне провадження, що кваліфікується за ч. 2 ст. 15 та ч. 5 ст.191 КК України, за фактом привласнення, розтрати чужого майна або заволодіння ним шляхом зловживання службовим становищем посадовими особами ПАТ «А».

Наразі досудове розслідування по кримінальному провадженню проводиться Шевченківським районним управлінням  ГУ МВС України в м. Києві.

 

 

ДПІ у Шевченківському районі ГУ ДФС  у м. Києві

Рубрика "Я - Корреспондент" является площадкой свободной журналистики и не модерируется редакцией. Пользователи самостоятельно загружают свои материалы на сайт. Редакция не разделяет позицию блогеров и не отвечает за достоверность изложенных ими фактов.
РАЗДЕЛ: Новости Киева
ТЕГИ: податкова
Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции.