Навколо затримання Генерального директора "Житнього ринку" Ігоря Цеханського

1 мая 2014, 03:47
Владелец страницы
всеукраїнська незалежна профспілка
0
67

30 квітня близько 40 представників Самооборони Подільського району та незалежної профспілки “Захист праці” пікетували районну прокуратуру на знак протесту проти спроб звільнити Цеханського з під варти

В середу 30 квітня близько 40 представників Самооборони Подільського района та незалежної профспілки “Захист праці” пікетували районну прокуратуру на знак протесту проти спроб звільнити з-під варти впійманого у вівторок на хабарі Генерального директора КП “Житній ринок” Ігоря Цеханського.

Керівник комунального підприємства був взятий на гарячому при отриманні від одного з орендарів ринку 46 тис. гривень.

Деякі пікетувальники були озброєні бітами та тримали плакати “Вор должен сидеть в тюрьме!” та “Люстрація хабарникам!”.

Натомість через 20 хвилин після початку пікетування зясувалося, що чутки про те, що Ігор Цеханський був зранку в середу звільнений міліціонерами з “ізолятора тимчасового тримання” не підтвердилися.

Генеральний директор КП “Житній ринок” залишається “закритим” до суду, який має визначити міру запобіжного заходу.

Водночас джерела “Інформатора” в Подільській районній прокуратурі повідомляють, що сторона державного обвинувачення буде вимагати для Цеханського найсуворішої санкції – арешту.

Після завершення пікетування профспілковці “Захисту праці” та районні самооборонці вирушили у сторону Житнього ринку, щоб заспокоїти орендарів та підприємців та стабілізувати роботу столичного ринку.


Рубрика "Блоги читателей" является площадкой свободной журналистики и не модерируется редакцией. Пользователи самостоятельно загружают свои материалы на сайт. Редакция не разделяет позицию блогеров и не отвечает за достоверность изложенных ими фактов.
РАЗДЕЛ: Новости Киева
Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции.