Через Януковича українці стали мішенню арабських бойовиків?

31 марта 2011, 18:09
журналіст
0
5671

Наразі через Татка нації постраждали тільки естонці

На початку тижня сімох естонських велосипедистів, які мирно подорожували Ліваном, в долині Бека озброєні бойовики взяли в заручники. Викрадачі в масках прибули до місця події на чорному автомобілі марки Mercedes і двох білих автофургонах і "спакували" ошелешених естонців.

Бідні прибалти, ймовірно, і не знали, що таке нещастя їх спіткало через Януковича - правда опосередковано.

Сьогодні ліванське Інтернет-видання Lebanon Files повідомило, що естонці були викрадені помилково бійцями одного з палестинських угруповань. Спитаєте, чого це палестинці полюють на українців?

А все дуже просто - палестинці хотіли помститися за інженера Дірара Абу-Сісі, який був викрадений в лютому на території України і наразі перебуває в ізраїльській в'язниці.

Мабуть, бойовики прочитали німецький Der Spiegel, який із посиланням на власні джерела у західних спецслужбах повідомляв, що палестинського інженера відвезли з собою співробітники спецслужб України з метою подальшої передачі Ізраїлю.

Звідси може виникнути інше питання, з якого це дива СБУ почала так тісно співпрацювати з "Моссадом" - віддати людину, яка просила українське громадянство і одружена на українці?

Ось тут варто згадати, що на днях Ізраїль скасував візи для українців, а з цього можна зробити сумний висновок, що інженером Абу-Сісі Янукович (не могли ж спецслужби діяти без дозволу президента) "розрахувався" за безвізовий режим.

Можливо, Татко нації просто думав, що про це ніхто не дізнається і не врахував того, що своїм рішенням підставляє під удар усіх українських мандрівників, які відвідують арабські країни.

То чи вартий цього безвізовий режим з європейською країною (Татко нації певен, що Ізраїль - Європа)?

"Це перша ластівка з Європи. Перша країна, яка прийняла рішення про безвізовий режим з Україною. Безумовно, ми найближчим часом, скоріш за все, на наступному засіданні Кабміну також приймемо таке рішення, яке буде ратифіковане в парламенті", - сказав Янукович 23 червня 2010 року, коментуючи схвалене урядом Ізраїлю рішення про скасування візового режиму.
Рубрика "Я - Корреспондент" является площадкой свободной журналистики и не модерируется редакцией. Пользователи самостоятельно загружают свои материалы на сайт. Редакция не разделяет позицию блогеров и не отвечает за достоверность изложенных ими фактов.
РАЗДЕЛ: Журналисты
Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции.