"AtmAsfera" показала киянам своє "Integro".ФОТО

4 февраля 2011, 18:22
журналіст
0
2152

...і я там був, і чай зелений пив

У Києві у Руському клубі Культ-РА відбувся брифінг і чайна вечеря з гуртом "AtmAsfera", який презентував свій новий альбом – "Integro".

Міжнародна презентація нового альбому "Integro" відбувалася з On-LINE-включенням фан-клубів гурту в Польщі, Норвегії та Великобританії.

Назва альбому з іспанської мови перекладається як "ціле", "об'єднання", - пояснили присутнім журналістам виконавці.

Учасники колективу розповіли, що обрали саме цю назву, бо їхня музика об'єднує різні нації.

Варто зазначити, що за п'ять років творчої діяльності гурт "AtmAsfera" дав близько 500 концертів та був учасником понад 30 фестивалів в Україні, Польщі, Росії, Словаччини, Норвегії, Румунії, Монако, Великобританії та Швеції.

Під час спілкування із пресою, яке відбувалося не тільки українською мовою, але й іноземними (російською, англійською, польською), виконавці розповіли про своє бачення кохання, творчості і життя.

"AtmAsfera" - це і фолк, і етно, й інструментал з елементами сучасної музики, i (куди ж без цього?) елементи року. Втім, завжди можливі зміни, бо ж самі учасники гурту не обмежують свою творчість жодними стилістичними рамками чи стереотипами – просто намагаються висловити за допомогою музики свої почуття та емоції.

Також вокалістка "AtmAsfera" наголосила, що хоча гурт і виконує деякі пісні на санскриті, але це не означає, що вони захоплюються якоюсь релігією. Ймовірно, все просто – "AtmAsfera" нічим не нехтує задля досягнення своєї мети – музики, яка ласкає серце і тішить душу, а ноги тягне до шаленого танку.

Крім того, учасники "AtmAsfera" повідомили, що є вегетаріанцями і не палять.

Після спілкування із пресою, "AtmAsfera" взялася за свою роботу - гурт дав міні-концерт, який зворушив усіх присутніх журналістів на стільки, що вони своїми оваціями і скандуванням "На біс!" не дали змогу швидко завершити музикантам свій виступ.

А ось 10 лютого в Києві в Центрі культури і мистецтв Національного Авіаційного Університету (ЦКМ НАУ, проспект Комарова 1) відбудеться концерт "AtmAsfera" в підтримку нового альбому "Integro".

Пропоную Вашій увазі невеличкий фотозвіт. Усі світлини люб'язно надані фотокором Голос UA на РФ Оленою Мазур.


Рубрика "Я - Корреспондент" является площадкой свободной журналистики и не модерируется редакцией. Пользователи самостоятельно загружают свои материалы на сайт. Редакция не разделяет позицию блогеров и не отвечает за достоверность изложенных ими фактов.
РАЗДЕЛ: Журналисты
Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции.