Ескадрони помсти - практична порада для Тимошенко і Ко

2 февраля 2011, 10:11
журналіст
0
4616

Те, що це станеться розуміли всі. Інтригою була тільки дата "рехформи" Конституції.

Так, першого дня лютого місяця аж 310 депутатів при мінімально необхідних 300 змінили Конституцію на новий лад. Тобто не новий, а на старий, який у даній ситуації - новий. Ой, такі справи...

Цікаво, що за це "рехформу" Конституції дружно голосували з "регіоналами" і "нунсівці", а також інші так звані націонал-демократи, які дружно захоплюються мужньою і безкомпромісною боротьбою українських героїв минулих років, а тут видають - який сенс воювати, коли ти програєш? (Оце сказав пан Мовчан).

Але звісно проблема не в ідейних ворогах - не в "регіоналах" і лівих - а в "тушкуванні" БЮТ і НУ-НС. Український парламент, який вже давно у народі ніжно називають Зрадою, стає прокляттям нації і держави.

Народ часто чує про "купівлю" і "продаж" депутатів оптом і вроздріб (цікаво, а б/у йдуть дешевше), але нарікаючи на "політичних іуд" просто розводить руками. А що може зробити народ?

А ось це мають запропонувати лідери, які і набрали у свої команди "тушканчиків" та інших "звірків".

Я пропоную простий спосіб - влаштувати полювання на "тушканчиків" і змусити їх скласти мандат народного депутата.

Для цього леді Ю, а то й комусь іншому, варто організувати "ескадрони помсти" зі своїх виборців - десь 100 осіб в одному загоні.;)

І загнати "невдячних":

йде "депутат-запроданець" до ресторану обідати, а тут - "ескадрон помсти" влаштовує пікет харчевні;

йде "депутат-запроданець" до коханки чи коханця (а це вже в залежності від особистих уподобань слуги народу), а тут знову обурений електорат не дає розслабитися — Ганьба!;

хоче "депутат-запроданець" поспати, але не може, бо стукають у барабани і "гудуть" у труби кинуті виборці.

А вимога одна - склади мандат і спи спокійно!

Бо не можна вічно дурити народ, який мовчить-мовчить, а потім як видасть Туніс чи Єгипет.... Але краще людей до цього не доводити, а спробувати "наказати" запроданців мирним шляхом, хоча й таким химерним способом.

Бо як не виправити ситуацію в Раді зараз, то на все українське можна ставити Хрест. Наприклад, уже депутати в першому читанні схвалили закон, який скасує квоту на українську музику в теле- і радіоефірі.

Отож, досить балакати і ходити на різного роду гламурні шоу, де всім розповідати, що потрібно робити. Настав час діяти!
Рубрика "Я - Корреспондент" является площадкой свободной журналистики и не модерируется редакцией. Пользователи самостоятельно загружают свои материалы на сайт. Редакция не разделяет позицию блогеров и не отвечает за достоверность изложенных ими фактов.
РАЗДЕЛ: Журналисты
Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции.