"Первый Национальный" телеканал Малоросії. ФОТО

27 декабря 2010, 16:59
журналіст
0
1880

"Перший Національний" телеканал України поволі перетворився на "Первый Национальный" телеканал Малоросії.

Мало того, що віце-президент Національної телерадіокомпанії України "щирий українець" Валід Арфуш, який не має вищої освіти, і який твердо переконаний, що "Перший національний" має висвітлювати діяльність влади лише у позитивному ключі.

А інший "щирий українець" - генеральний директор НТКУ Єгор Бенкендорф, якому на зборах профспілки було вирішено висловити недовіру, - за кошти спеціального фонду бюджету НТКУ здійснює трансляцію візиту керманича Російської православної церкви (РПЦ) Кирила до України. І це при тому, що канал утримується на бюджетні гроші, а вірні РПЦ, окрім православних прихожан Московського патріархату, не платять в український бюджет жодної копійки. Та, то таке... Бо як переконує, вірна людина президента Ганна Герман - влада однаково ставиться до всіх церков у державі.

Та наразі я хочу звернути увагу на інше – в Україні одна державна мова (Стаття 10. Конституції України. Державною мовою в Україні є українська мова) , попри всі спроби чинної влади змінити цю ситуацію. Крім того, власне мова і вважається визначальною особливістю нації, а так як "Перший Національний" - канал української нації, то відповідно мовою каналу має бути – українська.

Але реальна ситуації зовсім інша і на перший погляд здається повним абсурдом. На канал запрошують працювати людей, які не розмовляють по-українськи, зокрема Савіка Шустра, зменшується кількість україномовних програм і вже найближчим часом, окрім реклами, українською буде тільки назва.

Так вже сталося із прес-службою каналу. "Пресс-служба Первого Национального" розсилає українським виданням свої прес-релізи якоюсь мовою – не державною. А українською – одна шапка листа...Рубрика "Я - Корреспондент" является площадкой свободной журналистики и не модерируется редакцией. Пользователи самостоятельно загружают свои материалы на сайт. Редакция не разделяет позицию блогеров и не отвечает за достоверность изложенных ими фактов.
РАЗДЕЛ: Журналисты
Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции.