Прес-служба Януковича зайнялася Бандерою

13 января 2011, 15:32
Журналіст, сценарист документального кіно, спеціаліст з міжнародної адвокації
0
1493

Комусь звітує?

 

 

Враження таке, що прес-служба нашого шановного Президента заодно обслуговує судові інстанції. З Адміністрації Президента повідомили, що суд скасував Указ Ющенка про присвоєння звання Героя України. А ще найдивніше, що прес-реліз за 12 січня розповідає про події понад піврічної давнини. Одне рішення по Бандері  судом було ухвалене 2 квітня, а друге - 23 червня.           

 

  Схоже на те, що десь хтось дуже впливовий не розгледів судових рішень. Так оце Янукович вирішив так відзвітувати перед старшим таваріщем. В принципі таваріща цікавлять більше матеріальні речі. Але в рамках ідеології рускаго міра Бандері явно не місце серед героїв.

 

Взагалі сам Бандера вже давно перетворився з реальної людини на міфічну постать. Він як кийок в руках опонентів. Одні ним луплять тих, хто підтримує “фашистських служників”, а другі тих, хто не хоче зздолати радянські стереотипи і усвідомити, що Бандера славний світлий лицар.

 

Чомусь вважається, що це Ющенко його актуалізував. Але насправді комісія істориків з дослідження діяльності пов’язаних з Бандерою ОУН і УПА створив ще Кучма. Документ підсумковий комісії    дуже поміркований і він описує ці дві організації з плюсами і мінусами. Так що це з подачі Кучми почали переписувати історію всілякі ревізіоністи. А Ющенко у винних ходить.  

Рубрика "Я - Корреспондент" является площадкой свободной журналистики и не модерируется редакцией. Пользователи самостоятельно загружают свои материалы на сайт. Редакция не разделяет позицию блогеров и не отвечает за достоверность изложенных ими фактов.
РАЗДЕЛ: Журналисты
Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции.