Версії слідства про вибух в Макіївці

20 января 2011, 17:19
Владелец страницы
Журналіст, сценарист документального кіно, спеціаліст з міжнародної адвокації
0
3867

Кулуарна інформація

Надійшла надійна інформація з кулуарних джерел про те, що  вже відомі версії стосовно організаторів вибухів.  Це, по-перше, письменниця Марія Матіос, яка переховується від міліції і яку оголосили в розшук. Вона напередодні проводила прес-конференцію і відволікла увагу всієї української міліції. Тим часом, підступна білявка Олена Білозерська пробралася до Макіївки, де встановила бомби, виготовлені за рецептами зі свого комп’ютера. Саме про них згадував Могильов у Верховній Раді.     

 

Підозра так само падає на тризубівців, які сидять у слідчому ізоляторі.   Знаючи їхню підлу спритність слідчі підозрюють, що вони увечері непомітно втекли з ізолятора, вночі зробили свою чорну справу у Макіївці і вранці непомітно повернулися назад. Таким чином забезпечили собі алібі.  

 

Дано вказівку ретельно шукати відбитки пальців, бо не можна виключати, що Бандера і Шухевич насправді досі живі і намагаються перешкодити народній владі  і народному президенту поліпшувати життя людей вже сьогодні. Тому сіп вставити відбитки злочинців із відбитками від Героїй України від Ющенка.           

 

Але останнє слово за Януковичем. Він. Прозорливий, бачить на відстані хто то накоїв. Тому не можна виключати, що посадять Тимошенко з Луценком.    

 

Так що вибухи скоро припиняться. Правда, Макіївці панікують і не дуже в це вірять. Але чомусь не висловлюють свою зневіру вголос. І чого вони бояться?

Рубрика "Блоги читателей" является площадкой свободной журналистики и не модерируется редакцией. Пользователи самостоятельно загружают свои материалы на сайт. Редакция не разделяет позицию блогеров и не отвечает за достоверность изложенных ими фактов.
РАЗДЕЛ: Журналисты
Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции.