Допобачення Євробачення

27 февраля 2011, 22:12
Журналіст телеканалу ICTV.
0
13209

Те, що Джамала не поїде до Німеччини співати за Україну лише підтверджує, що додому вона привезла би перемогу. Просто перемога не потрібна.

Тільки Джамала може так "накричати" на зал, що аж "сепаратор" усіх есенгешних співачок Алла Пугачьова почала стоячи аплодувати українській діві (так було під час фестивалю "Нова хвиля").А от керівництву державного телеканалу "Перший національний" Джамала здалася заслабою співачкою.

Віце-президент каналу Валід Арфуш оцінив Сусанну Джамаладінову у 5 балів (це найнижча оцінка серед усіх членів журі). А Міці Ньютон Валід Арфуш поставив 8.

Якщо прослідкувати за голосуваннями, то чітко видно, що майже усі, хто пов'язаний із політикою, чи державним телеканалом "завалювали" Джамалу і високо оцінювали Міку Ньютон.

Тобто, українські політики дають зрозуміти, що ще й пісенного конкурсу (окрім футбольного чемпіонату Європи) бюджет країни у 2012-му році не потягне. Тому й відправлятимемо до Німеччини сумну Міку Ньютон. Дайте їй вже мармеладку.
Рубрика "Я - Корреспондент" является площадкой свободной журналистики и не модерируется редакцией. Пользователи самостоятельно загружают свои материалы на сайт. Редакция не разделяет позицию блогеров и не отвечает за достоверность изложенных ими фактов.
РАЗДЕЛ: Журналисты
Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции.