Спритко і Гарнюня – це наша Ейфелева вежа

1 апреля 2011, 08:03
Журналіст, сценарист документального кіно, спеціаліст з міжнародної адвокації
0
4975

Привіт від Мопасана

Відносно критики Спритка і Гарнюні, яких сварять більше, ніж Податковий кодекс. До речі, імена як для українця – непогано вибрані. Правда, для іноземців їх озвучувати, мабуть, будє проблемою.

Отож, пригадайте історію з Ейфелевою вежею. Її сварили всі, кому не ліньки. Знаменитий курйоз із Мопассаном. Він був головним критиком цього проекту. І раптом друзі побачили його в ресторані на вежі. Він їм, збентеженими, пояснив, що це єдине місце, звідки її не видно. Ну а тепер колись критикована вежа стала символом Парижа.

Французи звикли і ми звикнемо. Погано лише, що така річ робилася в кулуарах, народ не брав участі в обговоренні. Десь хтось це вирішив і нам спустили вказівку. Це єдина причина, чому ці дві істоти можуть бути не сприйняті ніколи. Все решта висмоктано з пальця.

Рубрика "Я - Корреспондент" является площадкой свободной журналистики и не модерируется редакцией. Пользователи самостоятельно загружают свои материалы на сайт. Редакция не разделяет позицию блогеров и не отвечает за достоверность изложенных ими фактов.
РАЗДЕЛ: Журналисты
Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции.