Андрухович та Ліна Костенко на одній сцені та ще багато цікавого

26 апреля 2011, 08:18
0
1475

Найближчими днями у столиці згадуватимуть Чорнобиль, а також ділитимуться знаннями з мистецької критики, астрономії, самоменеджменту та архітектури.

Команда «Платформи» традиційно підготувала добірку цікавих лекцій, зустрічей та дискусій Києва.

Літературні читання з приводу 25 років Чорнобильської катастрофи (вівторок, 26. 04. 2011, о 15:30)

Інститут проблем сучасного мистецтва запрошує вас відзначити сумну дату 26 квітня – двадцять п'яту річницю Чорнобильської катастрофи. Розпочнеться день відкриттям пересувної виставки "Вулиця ентузіастів", під час якого відбудуться літературні читання.

У них візьмуть участь письменник та митець Юрій Андрухович, який представить свій твір "Звізда Абсент. Нотатки до прогірклого ювілею", а також письменниця Ліна Костенко.

Адреса: вул. Щорса, 18д; Вхід вільний.

Лекція: "Астрономія і космос" (вівторок, 26. 04. 2011, о 17:00)

У квітні Мистецький арсенал відкриває Міжнародний тиждень сучасного мистецтва масштабним проектом "Космічна Одіссея 2011".

У рамках "Космічної Одіссеї 2011" відбудеться лекція "Астрономія і космос", яку проведе Ярослав Яцків, директор Головної астрономічної обсерваторії НАН України.

Адреса: Мистецький арсенал, вул. Лаврська, 12-14;  Дорослий квиток на «Космічну Одіссею» - 40 грн.

Дискусія: "Чому українці та весь світ так швидко забули про Чорнобильську катастрофу?" (вівторок, 26. 04. 2011, о 18:00)

Ця публічна  подіумна дискусія завершуватиме програму, присвячену 25-річчю аварії на ЧАЕС, в Інституті проблем сучасного мистецтва. У заході візьмуть участь українські та зарубіжні громадські діячі, журналісти, екологи та медики. Модеруватиме дискусію Кирило Савін з Представництва фонду імені Гайнріха Бьолля в Україні.

Адреса: вул. Щорса, 18д; Вхід вільний.

Маргінальний мейнстрім: мистецтво й медіа (середа, 27. 04. 2011, о 19:00)

"Культурний Проект" у рамках циклу лекцій з мистецтва ХХ століття запрошує відвідати лекцію, присвячену медіамистецтву. Про нього та про найдорожчий в історії мистецький перфоманс розкаже мистецтвознавець та медіатеоретик Ольга Балашова.

«Дійові особи» лекції: Нам Джун Пайк, Даглас Девіс, Біл Віола, Вук Козік, Олексій Шульгін.

Адреса: Мистецький арсенал (вул. Лаврська, 12-14); Вхід за абонементом (перша лекція безкоштовна).

Лекція: "Як спроектувати нові матеріали?" (середа, 27. 04. 2011, о 19:00)

У рамках проекту Публічні лекції "Політ.ua" лекцію прочитає відомий кристалограф Артем Оганов. Учений розповість про:
- нові матеріали без методу проб та помилок;
- USPEX (Universal Structure Predictor: Evolutionary Xtallography);
- квантову механіку і теорію еволюції: принципи моделювання;
- комп'ютерне проектування.

Адреса: вул. Володимирська, 45а; Телефон для довідок: 068 128-58-73.
 
Лекція Вадима Логвиненка: "Системний підхід у самоменеджменті"(середа, 27. 04. 2011, о 19:00)

Кожна людина є менеджером. Як мінімум – свого власного життя, а якщо конкретизувати, то свого робочого процесу. Проте досить важко налаштувати себе на максимально ефективну та продуктивну роботу. Саме тому існує явище самоменеджменту, якому властиві певні правила, закони та принципи. Один із принципів – це системний підхід. Саме про нього й піде мова на засіданні Київського Дискусійного Клубу Дилетантів.

Адреса: вул. Хорива, 25/12.  Вхід вільний.


Лекція Марка Глаудеманса в рамках архітектурного фестивалю CANactions 2011 (четвер, 25. 04. 2011, 15:00)

З 28 по 30 квітня у Києві триватиме Міжнародний молодіжний архітектурний фестиваль CANactions 2011. Це своєрідне поле спілкування й обміну ідеями для молодих архітекторів і студентів архітектурних вишів.

У рамках фестивалю заплановані численні лекції та майстер-класи відомих європейський архітекторів, презентації молодих архітекторів та студентів, а також низка виставок.

У перший день CANactions 2011 відбудеться лекція директора Європейської лабораторії міського планування, декана Академії архітектури та урбанізму Марка Глаудеманса (Нідерланди).

Адреса: вул. Бориса Грінченка, 7.  Реєстрація - тут.

Детальніше про ці та інші події – як завжди, на platfor.ma.

Рубрика "Я - Корреспондент" является площадкой свободной журналистики и не модерируется редакцией. Пользователи самостоятельно загружают свои материалы на сайт. Редакция не разделяет позицию блогеров и не отвечает за достоверность изложенных ими фактов.
РАЗДЕЛ: Журналисты
Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции.