Анонси найцікавіших подій Києва: LOMOFEST, геноциди Сталіна, переклади Жадана та багато кіно

10 мая 2011, 09:21
0
1704

З середи по п’ятницю на "Платформі" анонсовано більше півсотні дискусій, лекцій та майстер-класів.

З середи по п’ятницю на "Платформі" анонсовано більше півсотні дискусій, лекцій та майстер-класів.

Відкрита лекція професора Стенфордського університету Нормана М. Неймарка: "Геноциди Сталіна" (середа, 11. 05. 2011, об 11:30)

Професор Норман Неймарк є фахівцем зі східноєвропейської історії, явищ геноциду та етнічних чисток. Під час зустрічі мова піде, зокрема, і про його нову книгу – світовий бестселер "Геноциди Сталіна" (Stalin’s genocides, Princeton University Press, 2010), історичну працю, у якій доводиться, що сталінські злочини були геноцидом.

Захід відбудеться в 4-му корпусі НаУКМА, ауд. 410. Вхід вільний.

Круглий стіл: "Українське кіно на українському телеекрані" (середа, 11. 05. 2011, о 14:00)

Участь у засіданні візьмуть участь провідні фахівці сфери кіновиробництва, представники провідних телекомпаній країни, громадські діячі. Вони аналізуватимуть нинішній стан сфери українського кіновиробництва та перспективи його розвитку. Станом на сьогодні свою участь уже підтвердили шість спікерів, їх список можна переглянути за посиланням.


Адреса: вул. Саксаганського, 6. Вхід вільний.

Інтерактивна лекція: "Продажна критика" (четвер, 12. 05. 2011, о 12:00)

Культурно-видавничий проект "Читомо" та кафедра видавничої справи та редагування Інституту журналістики КНУ ім. Тараса Шевченка запрошують вас на інтерактивну лекцію "Продажна критика", що відбудеться в рамках Другого фестивалю молодих видавців і редакторів.
Учасники заходу:
- Костянтин Родик, головред "Книжника review", організатор "Книжки року";
- Ілля Стронґовський, дизайнер;
- Тарас Федюк, письменник, критик;
- Михайло Бриних, критик, письменник.

Місце: зала Вченої ради Інституту Журналістики КНУ (вул. Мельникова, 36/1); Вхід вільний.

Майстер-клас: "Вікіпедія та українська книга: стратегії колаборації" (четвер, 12. 05. 2011, о 14:00)

На майстер-класі виконавчий директор громадської організації "Вікімедіа Україна" Юрій Пероганич та його асистент Андрій Бондаренко навчать усіх охочих створювати статті в українській Вікіпедії та розкажуть, як ефективно можна прорекламувати нову українську книжку, її автора та видавця, грамотно розмістивши про них інформацію на Вікіпедії.

Під час події буде змога створити власну статтю на Вікіпедії, або відредагувати вже існуючу. Захід відбудеться у бібліотеці Інституту журналістики, кількість комп’ютерів обмежена (до 30). Можна взяти ноутбуки з підключенням до Інтернету!

Контактна особа: Женя Гринь (evgenia.grin@gmail.com; 0953710116).

Адреса: вул. Мельникова, 36/1; Вхід вільний.

Майстер-клас: "Управління реальними інвестиціями компанії" (четвер, 12. 05. 2011, 14:20)

Компанія СКМ запрошує вас на майстер-клас Євгена Ромащина "Управління реальними інвестиціями компанії", який відбудеться в рамках третього сезону соціального проекту FormulaS.
Для участі в майстер-класі треба обов'язково зареєструватися.

Зустріч відбудеться у 419 аудиторії 1 корпусу КНЕУ ім. Вадима Гетьмана (пр-т Перемоги, 54/1). Вартість – безкоштовно.

Лекція: "Естетизація політики. Неокласика як тоталітарний "великий стиль" (п’ятниця, 13. 05. 2011, о 18:00)

Культурний Проект запрошує прослухати лекцію у рамках авторського курсу "Критичне та політично ангажоване мистецтво", що прочитає молодий художник і теоретик Микита Кадан. Тема лекції – "Естетизація політики. Неокласика як тоталітарний "великий стиль".

Питання, про які йтиметься на лекції:
- "Стиль Сталін" (Александр Герасимов, Василій Єфанов, Василій Сварог).
- Мистецтво нацистської Німеччини (Арно Брекер, Губерт Ланцингер).
- Мистецтво фашистської Італії: швидкий шлях від футуризму до неокласики (Енріко Прамполіні, Маріо Сіроні).

Адреса: Національна академія образотворчого мистецтва і архітектури (вул. Смірнова-Ласточкіна, 20); Вхід вільний.

Лекція: "Ломографія – це..." від LOMOFEST in Ukraine (п’ятниця, 13. 05. 2011, о 18:00)

У Києві розпочинається триденний Перший міжнародний фестиваль ломографії в Україні LOMOFEST. На вас чекають зібрані колажі із тисяч фоторафій, захоплюючі майстер-класи, веселі квести, дивні арт-інсталяції, концептуальні вечірки, затишний кінозал і нескінченна радість спілкування.

У рамках першого дня фестивалю відбудеться лекція "Ломографія – це...", яку прочитає маркетинг-менеджер Міжнародного ломографічного співтовариства Сабіна Брюннмайєр (Відень, Австрія).

Неважливо, чи чули ви про LOMOFEST, чи знімали все навколо на кумедну плівкову пластикову камеру давно, недавно або не знімали взагалі, чи обмінюваєтеся плівками з друзями (і зовсім не знайомими людьми), чи взагалі слово "ломографія" для вас під великим знаком питання – перша лекція LOMOFEST розставить всі крапки над "і".

Адреса: вул. Лаврська, 1 (колишня Івана Мазепи, 17); Вхід вільний.


"Київські Лаври" на "Дивані" (п’ятниця, 13. 05. 2011, о 20:00)

Журнал "ШО" запрошує вас у фестиваль-ресторацію "Диван", де відбудеться поетичний вечір у рамках VI Міжнародного фестивалю поезії "Київські Лаври" – найбільшого літературного заходу на пострадянському просторі. У цьому році на фестивалі виступлять більше 100 поетів з 9-ти країн: України, Білорусі, Росії, Польщі, Грузії, Естонії, Франції, США та Карельської Незалежної Республіки.

Програма:
Перші 2 години гурт MAHAGON буде виконувати для вас Хеві Весел Жок. Що це таке – зрозуміти можна, тільки побачивши та почувши. Після цього на вас чекають "Взаємні переклади" від Сергія Жадана й Олени Фанайлової.

Кількість місць обмежена. Для учасників фестивалю (з бейджами) – вхід вільний.

Місце: Фестиваль-ресторація "Диван" (пл. Бессарабська, 2); Вартість – 40 грн.

Ну а детальніше про ці та купу інших подій, як завжди, розповість ось цей лінк:  http://platfor.ma/.Рубрика "Я - Корреспондент" является площадкой свободной журналистики и не модерируется редакцией. Пользователи самостоятельно загружают свои материалы на сайт. Редакция не разделяет позицию блогеров и не отвечает за достоверность изложенных ими фактов.
РАЗДЕЛ: Журналисты
Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции.