Щоб Азаров з Тігіпкою так за пенсією стояли

26 августа 2011, 20:03
Журналіст, сценарист документального кіно, спеціаліст з міжнародної адвокації
0
3362

враження приватного підприємця


        Я у п’ятницю пішов як приватний підприємець до податкової, щоб отримати Витяг з єдиного державного реєстру. Досі було собі Свідоцтво про державну реєстрацію. Тепер Тігіпки з Азаровим через податковий кодекс його скасували і запровадили Витяг. Питається: для чого?

         Та все дуже просто. За витяг  треба заплатити 57 грн.80  коп. Тобто всі мільйони приватних підприємців вносять ці гроші до бюджету. Уявляєте, скільки це на шару держава стягне з нас бабла до бюджету!

         Але це іще не все. Я прийшов до Дарницької податкової о 9-й ранку. А пішов десь біля третьої дня. Згідно з графіком, працівники-податківці видають Витяги до 13.00. Але в  цей час у них висла база і висіла більше половини їх робочого часу. Оці працівники хотіли завершити свою роботу о 13.00., але їхній начальник дав вказівку і вони мусили видавати Витяги до кінця робочого дня. Навіть серед податківців трапляються великодушні. :))))

До речі, люди в черзі казали, що база так висне щодня. А база ця всеукраїнська. Тобто по всій країні приватні підприємці киснуть у величезних чергах лише через те, що азаровці (ДПА – це дітище Азарова) вмію здерти зайві бабки з нашого брата, але налагодити нормально роботу – не вміють.

         Так оце хочу побажати Тігіпці з Азаровим (Маразмовим), щоб вони втратили всі свої статки і так в чергах стояли по свою убогу пенсію, яка випливатиме їм з їхньої бездарної пенсійної реформи.

Рубрика "Я - Корреспондент" является площадкой свободной журналистики и не модерируется редакцией. Пользователи самостоятельно загружают свои материалы на сайт. Редакция не разделяет позицию блогеров и не отвечает за достоверность изложенных ими фактов.
РАЗДЕЛ: Журналисты
Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции.