Фани Динамо під Печерським РВВС

29 августа 2011, 14:57
Журналіст, сценарист документального кіно, спеціаліст з міжнародної адвокації
0
2782

Як би презіку пояснити, що вони йому компілмент зробили?


Просто зараз фани київського Динамо зібралися під Печерським райвідділом міліції. З`явилася інформація, що один з них  Андрій Кориновський перебуває на допиті у Печерському райвідділі міліції. Він стирчить там п’ять годин. Його однодумці вважають, що заарештували Андрія через оту кричалку, яку вони виголосили  під час матчу з Карпатами в Києві.

Я оце думаю: ну хто б герою їхньої кричалки пояснив, що вони йому комплімент зробили? Хто б йому пояснив,  що він, разом з головним жандармом і головним новоявленим генералом гламурним охоронцем насправді гірші, ніж те, як вони назвали головного пахана країни? Вони повинні пишатися тим назвиськом.

Бо люди, які вдають із себе сміливих, а самі банальні, вибачайте,......, які бояться будь-якого поруху незгодних - вони не заслуговують називатися тим словом. А іншого для них, мабуть, не придумали. Ото й використовують, яке вже є.

Рубрика "Я - Корреспондент" является площадкой свободной журналистики и не модерируется редакцией. Пользователи самостоятельно загружают свои материалы на сайт. Редакция не разделяет позицию блогеров и не отвечает за достоверность изложенных ими фактов.
РАЗДЕЛ: Журналисты
Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции.