Олейников: піар-розробка чи новий лідер?

20 сентября 2011, 09:25
Журналіст, сценарист документального кіно, спеціаліст з міжнародної адвокації
0
1988

Сумніви і сподівання


Новий рух, який прагне започаткувати керівник фірми “ProstoPrint” Денис Олейников викликає сподівання і сумніви. Сумніви, бо оцей чоловік, якого підстрелили за футболку “Спасибо жетилям...”, був не просто собі громадянин, а людина від “Спільної справи”, тобто свій. Та й поранення в долоню дуже дивне. Схоже на самостріл з метою піару. А це може означати, що за цим рухом стоять політичні технології. Втім, у житті всяке буває.

 

З іншого боку, коли існує суспільний запит, то лідери зявляються ніби нізвідки. Згадаймо Богдана Хмельницького. Його особисто образили вороги і його образа наклалася на суспільні настрої. Так він став лідером. Хто зна, може, і Олейников так само вигулькнув.

 

Одним словом, поживемо – побачимо. Суспільство вже непогано навчилося відрізняти піарівські розробки від реального життя. Думаю, у найближчому майбутньому ми зрозуміємо все чітко.  

Рубрика "Я - Корреспондент" является площадкой свободной журналистики и не модерируется редакцией. Пользователи самостоятельно загружают свои материалы на сайт. Редакция не разделяет позицию блогеров и не отвечает за достоверность изложенных ими фактов.
РАЗДЕЛ: Журналисты
Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции.