Міноборони України на службі Їхньої величності УПЦ МП

26 сентября 2011, 12:05
журналіст
0
2753

Релігія це особисте приватне право кожної людини гарантоване Конституцією(ст.35), яка до речі і передбачає відокремленість держави від церкви. Але щось у нашій країні пішло не так...

От сьогодні, 26 вересня, прес-служба українського Міністерства оборони розказала, що ниньки виявляється відбувається знаменальна подія.

"Перше паломництво українських військовослужбовців в Ієрусалим розпочалося з ініціативи(вгадайте чиєї? Правильно Кеп!) синодального відділу Української православної церкви Московсmкого патріархату при взаємодії Збройних сил та інших формувань", - діляться радісною новиною в Міноборони.

І щоб Ви дорогі читачі не подумали, що захисники мирного життя українців поїхали туди просто так, в повідомленні говориться, паломництво присвячене важливій події у захисті Вітчизни - Воздвиженню чесного і животворного хреста Господнього.

Виявляється, протягом тижня українські паломники, замість захисту кордонів, відвідають християнські святині Ієрусалиму, Віфлеєма, Галілеї та піднімуться на гори Фавор і Сінай.

А тепер Шановні знатоки, дайте відповідь на питання:

За чиї податки і з якого бюджету купка військовослужбовців (явно офіцерів) полетить з України до Ізраїлю і назад, буде тиждень жити (явно не в армійських наметах на 40 місць), харчуватися (явно не з польової кухні), а ще проїдати зарплату за той тиждень, який ця купка мала би працювати в казармах української армії?

Рубрика "Я - Корреспондент" является площадкой свободной журналистики и не модерируется редакцией. Пользователи самостоятельно загружают свои материалы на сайт. Редакция не разделяет позицию блогеров и не отвечает за достоверность изложенных ими фактов.
РАЗДЕЛ: Журналисты
ТЕГИ: Минобороны,Израиль,УПЦ МП,армия
Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции.