Зв`язок між пологівським маніяком і вбитими міліціонерами

4 октября 2011, 15:30
Журналіст, сценарист документального кіно, спеціаліст з міжнародної адвокації
0
2002

Він очевидний


Два повідомлення приблизно збіглися в часі. Одне про те, що троє міліціонерів в Одеській області загинули під час затримання злочинця у п'ятницю рано. Друге – про те, що іще кілька справ так званого пологівського маніяка, який з початку 80-х років ґвалтував і вбивав жінок і дівчат, передано до суду.

Як вони між собою пов'язані? Річ у тім, що за злочини пологівського маніяка, який жив у містечку Пологи Запорізької області і якого звали Сергій Ткач, садили невинних людей. Дехто відсидів повний термін, один чоловік навіть вкоротив собі віку від ганьби. Міліція не ловила справжнього злочинця, а брала  людей, які мали нещастя опинитися біля місця злочину, вибивала з них свідчення і садили невинних. Раніше Ткача  засудили за 37-ма епізодами. За багатьма з них сиділи невинні.

Ось таким чином вона розучувалася ловити реальних злочинців. Вона таким чином втрачала професіоналізм. А коли постала необхідність затримати реального вбивцю, то операцію спланували так, що трьох міліціонерів відправили на той світ.

Рубрика "Я - Корреспондент" является площадкой свободной журналистики и не модерируется редакцией. Пользователи самостоятельно загружают свои материалы на сайт. Редакция не разделяет позицию блогеров и не отвечает за достоверность изложенных ими фактов.
РАЗДЕЛ: Журналисты
Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции.