У білорусів забрали право на Інтернет. Чи чекати на партизанщину??

5 октября 2011, 11:18
журналіст
0
2724

Сьогодні білоруський парламент заборонив жителям країни збиратися на масові протести і флешмоби, використовуючи інтернет.

 

Добре зробили! Ўвогуле малацци, так сказати!

Виходити на вулиці заборонили, білоруський рубль упустили, на економіку забили, а все що залишилось цінного продали братам росіянам.

Ось, дорогі мої, з кого потрібно брати приклад. Ось вона - ціна чарівної білоруської стабільності, про яку любить порозказувати старше покоління. 

От тільки одного не передбачила влада нашого північного сусіда(бо Росія, все таки це схід, і географічно, і ментально). Забули про таку маленьку, мацюпусіньку історичну дрібницю...

Білорусь - це край партизанів - одиночні повстання у них в крові. Скоро ми почнемо чути новини, про ненароком підрізаних партійних функціонерів, побитих високопосадовців і заведених у пінські болота роти білоруського спецназу.

Хоча, ні! Скоріше за все це лише мої особисті мрії. Нічого ми не почуємо, бо просто не зможемо, через закриття вільних інформаційних каналів.

А крім того, більшість білорусів вже давно зазомбовані, віддані своєму хазяїну цуцики.

Так, серед них є кілька тисяч людей яким вже нема що втрачати, які люблять свою країну до кожної клітинки і які прагнуть справжнього покращення і відродження країни.

Але їхні мрії це лише крапля у великому океані забитої нації...

І все таки добре бути українцем. Ми хоча б  маємо, таку собі, але власну історію. своїх героїв, свою мову, свої символи, і навіть своя економіка у нас також поки є:))

Рубрика "Я - Корреспондент" является площадкой свободной журналистики и не модерируется редакцией. Пользователи самостоятельно загружают свои материалы на сайт. Редакция не разделяет позицию блогеров и не отвечает за достоверность изложенных ими фактов.
РАЗДЕЛ: Журналисты
ТЕГИ: Россия,Беларусь,Таможенный союз
Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции.