Це вам не стадіони збирати

13 октября 2011, 22:05
литератор
0
1467

Кав"ярня "Каффа де Прованс" продовжує розробляти мистецький напрямок "постдекаданс", що втілюється у літературно-музичні вечори. Нещодавно був вечір романсу. А от 18 жовтня о 19.00 там буде виступати харківський поет Сергій Жадан - сам, один.

У коментах до цього оголошення на спільнотах люди пишуть: "Який дурень додумався запросити Жадана у зал на 30 місць, коли цей поет може збирати стадіони?" (чим він останнім часом і займається) Цей дурень перед вами, і він, тобто я, відчуваю ще й таку провину: у нас, у цій кав"ярні, і без того завжди аншлаги, так що по-хорошому мені треба нишкнути, а не вивішувати ще й тут таку вибухову інфу.  Але хочу сказати, буває всяке. Якщо ви  зараз подзвоните і забронюєте собі місце, то, може, ще й встигнете потрапити на акцію. Принаймні мені цікаво подивитися, що буде.

Ось подробиці:

 

Рубрика "Я - Корреспондент" является площадкой свободной журналистики и не модерируется редакцией. Пользователи самостоятельно загружают свои материалы на сайт. Редакция не разделяет позицию блогеров и не отвечает за достоверность изложенных ими фактов.
РАЗДЕЛ: Журналисты
Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции.