Прийди 23 травня під кабмін і покажи Азарову середнього пальця

22 мая 2013, 18:18
Журналіст, сценарист документального кіно, спеціаліст з міжнародної адвокації
0
2260

Акція протесту триває

Незалежна медіа-профспілка України закликає своїх членів, інших журналістів, а також активних і свідомих громадян прийти 23 травня на 9-у годину ранку під будинок Кабінету Міністрів на вулиці Грушевського,12/2  на акцію протесту проти сваволі голови уряду Миколи Азарова по відношенню до наших колег.

 

Сьогодні він розпорядився вигнати із будинку уряду десятьох журналістів, які вимагали розслідування справи про побиття наших колег Ольги Сніцарчук і Влада Соделя. Він також дав вказівку відмовити їм у акредитації.

 

Складається враження, що влада намагається імітувати розслідування справи про побиття журналістів. Якщо не примусити її покарати винних, а також замовників, то наступним може бути кожен з нас. Лише виявивши солідарність ми примусимо можновладців поважати себе і відмовитися від своїх брутальних дій по відношенню не лише до журналістів, але і суспільства в цілому.

 

Журналісте! Якщо ти поважає себе. Якщо ти маєш гідність. Ти прийдеш завтра і покажеш Азарову середнього пальця.

Рубрика "Я - Корреспондент" является площадкой свободной журналистики и не модерируется редакцией. Пользователи самостоятельно загружают свои материалы на сайт. Редакция не разделяет позицию блогеров и не отвечает за достоверность изложенных ими фактов.
РАЗДЕЛ: Журналисты
Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции.