Тут понад 2000 ветеранів пройшли реабілітацію, новий фокус – сімейна адаптація.
✔ На Експертному форумі медична директорка ПрАТ "Миргородкурорт" Лілія Мандрика розповіла про багаторічний досвід оздоровниці, яка з 2014 року працює з ветеранами, надаючи комплексну медико-психологічну допомогу учасникам бойових дій та їхнім родинам.
✔ Після початку повномасштабного вторгнення "Миргородкурорт" відкрив реабілітаційне відділення у співпраці з НСЗУ, і вже близько 2000 військовослужбовців отримали реабілітаційні послуги. Особливу увагу Лілія Мандрика приділила новому пілотному проєкту – соціальній адаптації ветеранів у сімейному форматі.
"Це унікальна програма, де разом із ветераном перебувають дружина та діти. Ми створюємо умови для родинного відновлення за участі фахових психологів, соціальних працівників, використовуючи інноваційні підходи – від арттерапії до іпотерапії", – наголосила пані Мандрика.
✔ За її словами, програма сприяє не лише особистому, а й міжродинному згуртуванню, і вже має відчутні результати: учасники залишаються активними, ініціюють спільні проєкти, здобувають перемоги на міжнародних змаганнях та стають прикладом для інших.
✔ Також на базі "Миргородкурорту" функціонує Центр життєстійкості, де надаються соціальні та юридичні послуги, зокрема родинам загиблих, зниклих безвісти та полонених.
✔ Підприємство активно співпрацює з державними, приватними та громадськими ініціативами, і нещодавно стало переможцем у рейтингу сумлінних платників податків України.
"Маємо унікальний досвід і потужну команду, готові масштабувати напрацювання в інші регіони. Переконані: лише спільними зусиллями можливо досягти справжнього відновлення", – підсумувала Лілія Мандрика.
☝Повністю виступ можна подивитися за посиланням. (https://youtu.be/GppZ98y4ilU?si=8_UgjG2DxEACE90K)
Рубрика "Блоги читачів" є майданчиком вільної журналістики та не модерується редакцією. Користувачі самостійно завантажують свої матеріали на сайт. Редакція не поділяє позицію блогерів та не відповідає за достовірність викладених ними фактів.