Картину Ірини Третьяк «Похорон путіна» продано за 10 000$

06 листопада 2023, 16:06
Власник сторінки
0
13
Картину Ірини Третьяк «Похорон путіна» продано за 10 000$
Ірина Третьяк та Дмитро Гордон

Ірина Третьяк - видатна українська художниця, що прославилася своїми витонченими та неповторними полотнами.

Картину авторства відомої української художниці Ірини Третьяк «Похорон путіна» з підписами Головнокомандувача ЗСУ генерала Валерія Залужного, Дмитра Гордона, Михайла Хоми, Станіслава Боклана, відомих політиків та представників 95 кварталу продано на онлайн-аукціоні в прямому ефірі. 
Початкова ціна лота — 5000 $. Аукціон тривав декілька днів. Найбільшу ставку 10 тисяч доларів запропонував Олександр Балабан з Києва - про це повідомив Дмитро Гордон у своєму телеграм-каналі. Всі виручені кошти повністю пішли на купівлю дронів для ЗСУ по програмі Дмитра Гордона. 
«Дякую прекрасній художниці Ірині Третьяк за цю талановиту пророчу картину! Дякую усім, хто брав участь в аукціоні!» — зазначив Дмитро Гордон. 
Ця картина візуалізує бажання українців. До її створення долучилося багато людей, домальовуючи певні деталі. Це був цілий флешмоб — художниця з картиною подорожувала містами України. 
«Радію, що моя творчість може бути такою корисною. І в такий спосіб я маю можливість допомагати нашим військовим» — додала Ірина Третьяк. 


Про художницю. Ірина Третьяк - видатна українська художниця, що прославилася своїми витонченими та неповторними полотнами. Її творчість вражає своєю емоційністю та вмінням передати глибину душі через кольори та форми. Ірина Третьяк є прикладом українського мистецтва, що надихає та збагачує нашу культуру. Авторська об'ємна техніка, яка стала візитною карткою художниці, підкреслює унікальність і особливість її робіт, характерне бачення та великий потенціал та обдарованість художниці. Кожен, хто хоч раз бачив творчі роботи Ірини Третьяк, знає, що полотна залишають яскраві й незабутні враження. Її картини є у 26 країнах світу, та в багатьох відомих колекціонерів, політиків, найдревнішої монаршої династії Габсбурґів, Офісі Президента. Вона представляла Україну на Міжнародному Каннському фестивалі в рамках українських днів культури. Ірина стала першим українським художником чиї картини були представлені у вигляді токенів NFT на популярному маркетплейсі Rarible. Нагороджена головнокомандувачем ЗСУ Валерієм Залужним почесним нагрудним знаком «За сприяння війську України».
Рубрика "Блоги читачів" є майданчиком вільної журналістики та не модерується редакцією. Користувачі самостійно завантажують свої матеріали на сайт. Редакція не поділяє позицію блогерів та не відповідає за достовірність викладених ними фактів.
РОЗДІЛ: События в Украине
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.