В Україні стартував проєкт «Професійна орієнтація. Кар’єра. Підприємництво»

11 вересня 2023, 20:04
Власник сторінки
0
113
В Україні стартував проєкт «Професійна орієнтація. Кар’єра. Підприємництво»

В Україні стартував проєкт «Професійна орієнтація. Кар’єра. Підприємництво» задля підтримки громадян України, які залишились без роботи через вимушену зміну місця проживання.

Проєкт реалізує компанія Booster Development за сприяння Програми USAID «Економічна підтримка України».
Проєкт розрахований на повнолітніх внутрішньо переміщених осіб (ВПО), а також представників інших вразливих груп: ветерани та члени їхніх родин, люди з інвалідністю, особи, що через війну були вимушені покинути рідний регіон, але наразі повернулися (не ВПО), мешканці деокупованих територій та інші категорії населення, що постійно проживають на територіях, підконтрольних уряду України, які внаслідок війни втратили роботу та/або джерела доходу і шукають нові можливості для працевлаштування, започаткування або відновлення власної справи.

Команда фахових спеціалістів – менеджерів, консультантів, психологів та рекрутерів – спільно з представниками бізнесу, органів місцевої влади та територіальних центрів зайнятості буде надавати учасникам проєкту комплексну підтримку у поверненні до професійного життя та самореалізації. 

Через військові дії багатьом людям потрібна дієва підтримка з працевлаштування, адаптації до умов регіону перебування, відновлення або започаткування власної справи. Звернувшись, можна отримати допомогу з пошуком роботи, з  перепрофілюванням; з працевлаштуванням; з відновленням підприємницької діяльності.

Рубрика "Блоги читачів" є майданчиком вільної журналістики та не модерується редакцією. Користувачі самостійно завантажують свої матеріали на сайт. Редакція не поділяє позицію блогерів та не відповідає за достовірність викладених ними фактів.
РОЗДІЛ: События в Украине
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.