Переселенці Вишгородщини звертаються по допомогу до волонтерів

09 липня 2023, 19:46
Власник сторінки
Журналист
0
41

Проте відсутність на подібних заходах представників чиновництва нагадує про неспростовну істину: ситий голодного не розуміє

Сьогодні, 9 липня, у Хотянівському будинку культури було надзвичайно багатолюдно і галасливо  гуманітарну допомогу від уряду Туркменистану видавав Благодійний фонд «Мрія, віра, допомога».

Асортимент допомоги складається з наступних товарів та продуктів — одяг, ковдри, дитяче харчування, засоби гігієни тощо.

Переселенці, які знайшли прихисток від війни в придеснянській Хотянівці та навколишніх селах, дякували за турботу голові Благодійного фонду Тетяні Журавель, волонтерам Любові та Ігорю Федоренкам, Антоніні Вдовиченко.

Посвідчення голови Благодійного фонду «Мрія, віра, допомога» Тетяни Журавель

І водночас дорікали за байдужість до потреб тимчасово переміщених осіб з боку посадовців місцевого самоврядування, згадували «незлим тихим словом» Червоний хрест, чий прямий обов’язок — забезпечити кожного, хто опинився в скрутних життєвих обставинах, усім необхідним.

Проте відсутність на подібних заходах представників чиновництва нагадує про неспростовну істину: ситий голодного не розуміє. Чи не так, пане Момот?


Рубрика "Блоги читачів" є майданчиком вільної журналістики та не модерується редакцією. Користувачі самостійно завантажують свої матеріали на сайт. Редакція не поділяє позицію блогерів та не відповідає за достовірність викладених ними фактів.
РОЗДІЛ: События в Украине
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.