Ініціатива з залучення донорів крові клиніки "Мірум"

31 травня 2023, 16:49
Власник сторінки
0
95
Ініціатива з залучення донорів крові клиніки  Мірум

Як пройшла акція з залучення донорів крові «Ділюся кров’ю, вірою, любов’ю»


29 травня 2023 за ініціативи київського багатопрофільного лікувально-діагностичного центру «Мірум» відбулася акція з залучення донорів крові «Ділюся кров’ю, вірою, любов’ю». Ініціативу підтримали БО «БФ Патронатна служба Азову «ЯНГОЛИ АЗОВУ» та благодійний фонд «РАЗОМ У МАЙБУТНЄ ЮА», соціальний проєкт ДонорUA. 

Забір крові проводився  для військових і цивільних пацієнтів Національного інституту серцево-судинної хірургії ім. М.М. Амосова. Ініціативу підтримали Анна Добриднєва, Влад Дарвін та Артур Боссо. Артисти закликали всіх долучатися до донації та власним прикладом заохочувати своїх друзів та близьких. 

«Здати кров — це ще один спосіб наблизити нашу перемогу. Одна донація здатна врятувати три життя — життя трьох фантастичних бійців, завдяки яким ми з вами живі!»  — зазначила Анна Добриднєва.  

Влад Дарвін наголосив на важливості ретельної підготовки до здачі крові: «Донація — це відповідальна процедура, тому варто дотримуватися правил підготовки та харчування перед здаванням крові. Бо, утилізація крові дорожча, ніж її забір». 

«Донація крові —  це наша соціальна та громадянська відповідальність. Окрім того, що це рятує життя людей, це ще й можливість оновити та оздоровити свій організм» — додав Артур Боссо

Культура донації крові в Україні формується пришвидшеними темпами через війну. Такі акції, як  «Ділюся кров’ю, вірою, любов’ю» рятують життя десяткам військовим і цивільним та надихають інших долучатися.

«Це наша перша ініціатива з залучення донорів крові. Ми робимо це за підтримки DonorUa для центру переливання крові в інституті кардіохірургії ім.М.М.Амосова. В майбутньому, плануємо такі акції  на постійній основі. Вже є попередня домовленість на серпень з іншими центрами забору крові та БО «БФ Патронатна служба Азову «ЯНГОЛИ АЗОВУ» та благодійний фонд «РАЗОМ У МАЙБУТНЄ ЮА» — розповів медичний директор клініки «Мірум» Андрій Масик

Вже рівно рік, як клініка «Мірум» приймає на реабілітацію та надає медичну допомогу героям сьогодення, яким опікується БО «БФ Патронатна служба Азову «ЯНГОЛИ АЗОВУ». 

"Ми вдячні за можливість спілкуватися та допомагати кращим людям країни! Це - наша соціальна відповідальність та можливість зробити внесок для Перемоги!" - підсумовує директор ТОВ МІРУМ Наталія Попова

«Благодійний фонд "Разом у майбутнє юа» разом з клінікою «Мірум» всіляко підтримують воїнів НГУ, ОЗСП Азов та 3 ОШБр, які отримали поранення.

Рубрика "Блоги читачів" є майданчиком вільної журналістики та не модерується редакцією. Користувачі самостійно завантажують свої матеріали на сайт. Редакція не поділяє позицію блогерів та не відповідає за достовірність викладених ними фактів.
РОЗДІЛ: События в Украине
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.