МАКСИМ РАДУЦЬКИЙ ПРО БЛАГОДІЙНІСТЬ ТА ВОЛОНТЕРСТВО В УМОВАХ ВІЙНИ

31 березня 2023, 16:37
Власник сторінки
Журналіст
0
16
 МАКСИМ РАДУЦЬКИЙ ПРО БЛАГОДІЙНІСТЬ ТА ВОЛОНТЕРСТВО В УМОВАХ ВІЙНИ

Поспілкувались на тему благодійності та допомоги з співзасновником City Beach Club Kiev, ресторатором, а на сьогодні директором з розвитку бізнесу футбольного клубу «Динамо» - Максимом Радуцьким.

Максим, тебе багато людей знають як власника закладів, розкажи, чим ти займаєшся зараз.

Я і продовжую залишатись власником закладів, але на сьогодні це не зовсім на часі. Тому зараз я почав працювати в сфері футболу і на сьогодні є директором з розвитку бізнесу футбольного клубу «Динамо» і окрім того очолюю його благодійне крило. Оскільки клуб взяв на себе соціальну відповідальність і дуже ефективно з нею справляється. На сьогодні це тисячі тон допомоги, та не один мільйон доларів.

 

Як і коли ти почав займатись благодійністю?

Мабуть скільки себе пам’ятаю але більш акцентовано почав це робити тоді, коли почав займатись комерційним бізнесом. Я завжди вважав, що бізнес має бути соціально відповідальним. Так мене виховували в родині і таким я є по життю. Ми багато років працювали і продовжуємо працювати з фондом «Благомай»,  довіряємо їм на 100% відсотків. За роки співпраці вони довели, що можуть ефективно і з користю витрачати кошти. Просто варто завжди розуміти, що благодійність це не тільки великі фінанси, це може бути будь-яка допомога і внесок, який може зробити кожна людина.

Які напрямки допомоги зараз ти розвиваєш?

Зараз ми всі знаходимось в тому стані, коли допомога потрібна всім і у всіх сферах діяльності, тому ми намагаємося допомагати у всіх напрямках. Скажу чесно, лише зараз, коли минув вже рік війни почали робити це більш системно і ціле направлено. Основний напрямом зараз – це медицина. Разом з фондом братів Суркіс та клубом «Динамо» була відбудована перша амбулаторія в Київській області. Окрім того, доставляємо гуманітарні грузи для прикордонних військ, а також допомагаємо в соціальній сфері та ТПО.

І звичайно важливий напрямок діяльності це так звані - «Наші лучики». Все світлове обладнання City Beach Club Kiev та світлові прибори партнерів допомагають виявляти та знищувати ворожі дрони.

Доки наші військові захищають Україну ми має роботи тут все, що можливо і навіть не можливо. Тому що я вважаю, що міцний фронт, це так само міцний тил.

 

Допомагати ЗСУ ти почав з моменту повномасштабного вторгнення, чи ти робив це починаючи з 2014?

Так як я вважаю, що війна почалась в 2014 році, а в 2022 вона просто масштабувалась, тому допомагав завжди. Оскільки працюю в індустрії розваг починаючи з 2014 на наші заходи завжди приходили наші герої. Ми завжди надавали безкоштовні квитки для військових в тій кількості яка була необхідна. Для мене це повага до тих хто нас захищає і це завжди було важливо. Я часто ставив українцям у приклад країну Ізраїль, яка знаходиться у війні з початку свого заснування, я впевнений, що це не історія України і ми в цьому році точно переможемо, але вони завжди кажуть, якщо ми припинимо жити і радіти ми програємо. Тому і ми в Україні маємо продовжувати жити і радіти життю кожного дня. При цьому максимально допомагаючи армії, щоб перемога настала якомога швидше.

 Як багато гуманітарної допомоги було відправлено за цей рік?

Загалом лік зараз йде на сотні фур, але чесно кажучи, я не люблю говорити про цифри. Головне – це те, що ми разом з друзями та партнерами з усього світу намагаємось допомогти, як можна більшій кількості людей.

 Які найбільші труднощі виникали за цей час?

 Труднощі - це коли під вогнем артилерії наші хлопці відбивають кожен сантиметр нашої Землі, а ми навіть немає права казати про якість труднощі. Єдина проблема на сьогодні у кожного українця - неадекватний північний сусід.

 Твої побажання українцям.

Запам’ятати цей важливий момент, коли ми стали одним цілим. Нехай це сталось в такий не простий час, але це дуже важливо - наше відчуття єдності. Особливо важливо зберегти його після перемоги, бо саме в нашій єдності наша сила. Якщо ми це зможемо зберегти то Євросоюз захоче вступити в Україну, а не навпаки. Скорішої нам всім перемоги.

 

 

Рубрика "Блоги читачів" є майданчиком вільної журналістики та не модерується редакцією. Користувачі самостійно завантажують свої матеріали на сайт. Редакція не поділяє позицію блогерів та не відповідає за достовірність викладених ними фактів.
РОЗДІЛ: События в Украине
ТЕГИ: Динамо Киев,Суркіс,благодійність,допомога,здоров'я,благодійна допомога,ЗСУ,населення,Федоров,гуманітарна допомога
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.