Для поранених окупантів уже не вистачає ліжок у лікарнях Луганщини

08 березня 2023, 11:16
Власник сторінки
Журналист
0
15

У лікарнях тимчасово окупованої Луганської області для поранених військових РФ вже не вистачає койко-ліжок, оскільки щодня їх кількість збільшується.

Так, для лікування поранених російських військових у тимчасово окупованій Луганщині зводять модульні станції швидкої допомоги.

"Тепер знайшли і де лікувати поранених. Спеціально для них зводять модульні станції швидкої допомоги, які більше нагадують альтанки, аніж лікувальні заклади. Але то вже їхня справа та їхнє відношення до власних військових", – йдеться в повідомленні ОВА.

Крім того, нестачу медичних працівників росіяни вирішили організацією відряджень лікарських бригад із різних територій РФ. На тимчасово окупованій Луганщині їм обіцяють підвищену зарплату, а на основному місці роботи лише зберегти посаду – усі подорожуючі в безоплатній відпустці.

Рубрика "Блоги читачів" є майданчиком вільної журналістики та не модерується редакцією. Користувачі самостійно завантажують свої матеріали на сайт. Редакція не поділяє позицію блогерів та не відповідає за достовірність викладених ними фактів.
РОЗДІЛ: События в Украине
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.