На Луганщині сили спротиву зірвали спецоперацію ворога, націлену на блокування

14 серпня 2022, 06:51
Власник сторінки
історик, юрист
0
2678
На Луганщині  сили спротиву зірвали спецоперацію ворога, націлену на блокування

завдяки своєчасній реалізації оперативної інформації вдалося зірвати операцію російських спецслужб, яка мала на меті завадити постачанню в Україну західного високоточного озброєння і і уникнути чисельних жертв серед цивільного населення окупованих міст.

На окупованій Луганщині місцеві сили спротиву попередили провокацію росіян, яка мала на меті заблокувати постачання викокоточної західної зброї ЗСУ.

Російські спецслужби планували обстріляти "Точкою-У" окуповані райони Луганщини, аби звинуватити ЗСУ і завадити постачанню високоточного озброєння.

Мовиться про те, що на окупованих теритоіях Луганської області місцевим рухом спротиву, а саме: представниками ГІ "Права Справа", була зафіксована передислокація оперативно-тактичних комплексів російської армії "Точка-У" в кількості 5 одиниць у район Лисичанська.

За оперативною інформацією, російськими спецслужбами мав бути розіграний так званий "краматорський сценарій", нанесення ракетного удару по місцях масового скупчення цивільного населення. Зокрема, з використанням ОТК "Точка -У", дальність ураження яких складає до 120 км, планувалося завдати удари по житлових районах окупованих міст Луганської області. Мета операції:  звинуватити ЗСУ у чисельних жертвах серед  цивільного населення з використанням високоточної зброї.

10 липня, з метою запобігання можливих негативних наслідків у разі реалізації планів російських спецслужб, в етерах провідних національних телеканалів мною, Д. Снєгирьовим, оприлюднюється відповідна оперативна інформація щодо можливості нанесення ракетного удару по житлових кварталах окупованих міст Луганщини.

Наголос робиться на тому, що противник буде  намагатися створити негативну картинку для дискредитації  України на міжнародній арені, з метою, що входить до складу Луганська".

Таким чином, завдяки своєчасній реалізації оперативної інформації  вдалося зірвати операцію російських спецслужб, яка мала на меті завадити постачанню в Україну західного високоточного озброєння і і уникнути чисельних жертв серед цивільного населення окупованих міст.

Показовим є той факт, що у ніч проти 29 липня російські спецслужби знову намагалися реалізувати цей кривавий сценарій.  На території колишньої виправної колонії № 210 смт Оленівка на окупованій території Донецької області у будівлі, в якій утримувались українські військовополонені, стався потужний вибух. За даними російської сторони, загинули близько 50 українських захисників, ще понад 70 дістали тяжкі поранення.

Як і у випадку із зірваною "Права Справа" провокацією у Луганську, терористичний акт в Оленівці мав однакову мету, а саме: був спецоперацією рф проти постачання Україні західного високоточного озброєння.


Рубрика "Блоги читачів" є майданчиком вільної журналістики та не модерується редакцією. Користувачі самостійно завантажують свої матеріали на сайт. Редакція не поділяє позицію блогерів та не відповідає за достовірність викладених ними фактів.
РОЗДІЛ: События в Украине
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.